Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Hiper Stolarka Drzwi w Panoramie Firm

Opis działalności

Zajmujemy się sprzedażą drzwi, okien, schodów, podłóg, kuchni. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do naszego salonu.Zaufało nam już wielu Klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług, a to stanowi dla nas najlepszą reklamę. Poleć nas swoim znajomym.

Marki i specjalizacje

- Podłogi drewniane,
- drzwi drewniane,
- okna drewniane,
- schody drewniane,
- meble drewniane,
- kuchnie drewniane.
cal DRE inter door KMT Stal Pol-Skone

Produkty i usługi

Nasza firma ma do zaproponowania dla Państwa wiele produktów.

Oto one:
- KUCHNIE (Wykonamy dla Państwa projekt i wykonamy według wspólnych założeń lub Państwa propozycji. Czas spędzony w kuchni będzie czystą przyjemnością. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do wymagań)

- DRZWI WEWNĘTRZNE (W naszej ofercie znajdują się drzwi uznanych na rynku producentów: DRE, Gipsy Kings, Inter Door, Invado, Pol-Skone, PORTA Drzwi, Verte, Villadora)

- DRZWI ZEWNĘTRZNE (W naszej ofercie znajdują się drzwi uznanych na rynku producentów: CAL Drzwi, Dierre, KMT Stal, Pol-Skone, Wikęd)

- PODŁOGI (W naszej ofercie znajdą Państwo: podłogi drewniane producentów: Barlinek, Witex, Parador, Kahrs, Everhome, Boen, Chapel, podłogi laminowane producentów: Egger, Parador, Witex, Pergo oraz zyskujące coraz większą popularność na polskim rynku podłogi winylowe producentów: Parador, Witex)

- SCHODY DREWNIANE STOLARKA NA ZAMÓWIENIE (W obszarze usług, które Państwu oferujemy, znajduje się także produkcja schodów drewnianych. Wykonamy schody specjalnie zaprojektowane dla Państwa potrzeb)

- OKNA DREWNIANE I PCV NA ZAMÓWIENIE (Dzięki firmie Hiper Stolarka wyglądając przez okna zawsze będą Państwo uśmiechnięci i zadowoleni. Każda z naszych realizacji cechuje się solidnością i estetyką wykonania)

- MEBLE NA ZAMÓWIENIE (Hiper Stolarka to marka kreatywna, dlatego w naszej ofercie musiały pojawić się także meble. Wykonamy gotowy projekt, lub puścimy wodzę fantazji i wyobraźni projektując Państwa wymarzone meble na zamówienie)

- SZAFY I GARDEROBY (Wykonamy gotowy projekt, lub puścimy wodze fantazji i wyobraźni projektując Państwa wymarzone szafy i garderoby. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów)

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij