• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

NAJWIĘKSZY PRODUCENT NAGROBKÓW W SZCZECINIE Firma KAMBUD zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. W ofercie posiadamy wiele rodzajów kamienia naturalnego sprowadzanego z krajów całego świata oraz polskie granity strzegomskie i piaskowce. Sprowadzamy je w postaci dużych bloków granitowych z najwyższej jakości granitów.

Produkty i usługi

Firma KAMBUD zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. W ofercie posiadamy wiele rodzajów kamienia naturalnego sprowadzanego z krajów całego świata oraz polskie granity strzegomskie i piaskowce. Sprowadzamy je w postaci dużych bloków granitowych z najwyższej jakości granitów.
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nagrobków z elementami rzeźby. Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz ciekawym wzornictwem.


Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz ciekawym wzornictwem.

Zakład Kamieniarski KAMBUD został założony w 1989 roku. Aktualnie nasz zakład daje stałe zatrudnienie dwudziestu wykwalifikowanym pracownikom z wieloletnim stażem.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z NASZĄ OFERTĄ:

- Nagrobki pojedyncze
- Rzeźby
- Nagrobki rodzinne
- Liternictwo
- Grobowce
- Nagrobki projektowane
- Akcesoria
- Dziecięce
- Kostka granitowa
- Bloki granitowe
- Płyty granit
- Płyty marmur
- Płyty podłogowe
- Łazienki z granitu
- Podłogi z granitu
- Blaty, parapety, schody
- inne wyroby

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij