Opis działalności

NAJWIĘKSZY PRODUCENT NAGROBKÓW W SZCZECINIE Firma KAMBUD zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. W ofercie posiadamy wiele rodzajów kamienia naturalnego sprowadzanego z krajów całego świata oraz polskie granity strzegomskie i piaskowce. Sprowadzamy je w postaci dużych bloków granitowych z najwyższej jakości granitów.

Produkty i usługi

Firma KAMBUD zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. W ofercie posiadamy wiele rodzajów kamienia naturalnego sprowadzanego z krajów całego świata oraz polskie granity strzegomskie i piaskowce. Sprowadzamy je w postaci dużych bloków granitowych z najwyższej jakości granitów.
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nagrobków z elementami rzeźby. Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz ciekawym wzornictwem.


Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz ciekawym wzornictwem.

Zakład Kamieniarski KAMBUD został założony w 1989 roku. Aktualnie nasz zakład daje stałe zatrudnienie dwudziestu wykwalifikowanym pracownikom z wieloletnim stażem.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z NASZĄ OFERTĄ:

- Nagrobki pojedyncze
- Rzeźby
- Nagrobki rodzinne
- Liternictwo
- Grobowce
- Nagrobki projektowane
- Akcesoria
- Dziecięce
- Kostka granitowa
- Bloki granitowe
- Płyty granit
- Płyty marmur
- Płyty podłogowe
- Łazienki z granitu
- Podłogi z granitu
- Blaty, parapety, schody
- inne wyroby

Opinie

0/1000
Znakomici fachowcy w swoim fachu. Potrafili mi doradzić co mam kupić, jak użytkować, czyścić itd . Ale termin wykonania na moją prośbę, gdyż chciałem, aby tata miał zrobione na Święta był błyskawiczny. Cena, jakość, termin ... Nic dodać nic ująć. Polecam Kambuda!!!
Remigiusz 2015-06-08
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij