• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kołobrzegu w Panoramie Firm

Galeria zdjęć i wideo

Opis działalności

Poradnia wykonuje świadczenia zdrowotne dla wszystkich pacjentów w ramach umów z NFZ. Zapraszamy. Wojskowa specjalistyczna lekarska z siedzibą w Kołobrzegu. Obecnie wykonujemy zdrowotne i inne usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej zabiegów fizjoterapeutycznych, badań diagnostycznych w zakresie laboratoryjnym, RTG, USG, endoskopii.

O nas

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej 86/88 powstała na mocy rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 14 czerwca 2011 r. w sprawie przekształcenia 117 Szpitala Wojskowego z Przychodnią Samodzielnego Publicznego zakładu Opieki Zdrowotnej. Organem założycielskim zakładu jest Minister Obrony Narodowej, a formą organizacyjną samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej. Zakład pod nazwą 117 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ został utworzony 1 lipca 2000 r. na bazie nieruchomości, wyposażenia i personelu batalionu medycznego, działającego w strukturach organizacyjnych resortu obrony narodowej w formie wojskowej jednostki budżetowej. Tradycje lecznictwa wojskowego na terenie miasta Kołobrzeg, a w szczególności na terenie siedziby zakładu sięgają wczesnych lat po II wojnie światowej.

W momencie utworzenia zakładu w formie samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej, posiadał on dwa oddziały szpitalne: wewnętrzny i chirurgiczny oraz poradnie specjalistyczne, podstawowej opieki zdrowotnej, a także pracownie: RTG, USG, fizjoterapii, endoskopii oraz laboratorium diagnostyczne. W 2001 r. zakład otworzył przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej poza siedzibą zakładu, tj. w miejscowości Mrzeżyno, gmina Trzebiatów. Od 2002 roku działalność w zakresie lecznictwa szpitalnego została zawieszona. Obecnie po przekształceniu zakład wykonuje świadczenia zdrowotne i inne usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, zabiegów fizjoterapeutycznych, badań diagnostycznych w zakresie laboratoryjnym, RTG, USG, endoskopii.

Marki i specjalizacje

Poradnia:

* alergolog, chirurg ogólnej chirurgi urazowo-ortopedycznej, dermatologiczna, diabetologia, gastroneurologia diabetologiczna, ginekologiczno-położnicza, kardiologiczna.
Medycyna pracy, neurologiczna, okulistyczna, laryngologiczna, stomatologiczna, zdrowia psychicznego.

Pracownia diagnostyczna, pracownia endoskopowa, pracownia USG, pracownia RTG, laboratorium diagnostyczne.

Produkty i usługi

Poradnie specjalistyczne:
- Poradnia alergologiczna,
- Poradnia chirurgii ogólnej,
- Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej,
- Poradnia dermatologiczna,
- Poradnia diabetologiczna,
- Poradnia gastroenterologiczna,
- Poradnia ginekologiczno-położnicza,
- Poradnia kardiologiczna
- Poradnia medycyny pracy,
- Poradnia neurologiczna,
- Poradnia okulistyczna,
- Poradnia otolaryngologiczna,
- Poradnia pulmonologiczna,
- Poradnia stomatologiczna,
- Poradnia zdrowia psychicznego.

Pracownie diagnostyczne:
- Pracownia endoskopowa,
- Pracownia USG,
- Pracownia RTG,
- Laboratorium diagnostyczne.

Nocna i świąteczna pomoc medyczna realizowana jest:
- W dni powszednie w godz. 18.00 do 8.00
- W soboty, niedziele oraz dni świąteczne całą dobę
ZOZ Kołobrzeg ul. Łopuskiego 31 Telefon lekarza dyżurnego 094 35 30 356.

Zapisy na wizyty domowe prowadzi lekarz rodzinny w godzinach przyjęć.

W godz. 18-8 oraz w dni wolne i świąteczne lekarz dyżurny ZOZ Kołobrzeg ul. Łopuskiego 31.

INFORMACJI O TRANSPORCIE MEDYCZNYM UDZIELA LEKARZ RODZINNY.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij