• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Zakład Pogrzebowy "Omega" Usługi Cmentarne Andrzej Zborowski w Panoramie Firm

Opis działalności

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Gwarantujemy godny i profesjonalny pochówek oraz najniższe ceny!

Produkty i usługi

Sprawy Formalne
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż załatwianie wszelkich formalności urzędowych w tak trudnych chwilach bywa kłopotliwe. Dlatego też możemy odciążyć Państwa z tego obowiązku i załatwić wszelkie dokumenty w ZUS, KRUS czy USC za was. Jeżeli istnieje taka potrzeba załatwimy również kartę zgonu, akt zgonu, czy zezwolenia prokuratorskie.

Pochówek
Nasza oferta obejmuje pochówek tradycyjny, oraz kremacje.
Każdy szczegół, w jaki sposób będzie wyglądała cała ceremonia
pogrzebowa zależy tylko od Państwa. Nagłośnienie, winda, namioty, oprawa muzyczna, oraz wystrój kaplicy są u nas całkowicie darmowe.

Trumny, Urny
Posiadamy szeroki wybór trumien, krzyży nagrobnych oraz