Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Stron-Bud S.C. Czesław Stroński & Przemysław Stroński & Rafał Stroński w Panoramie Firm

Opis działalności

Generalny Wykonawca - hale pod klucz, budynki gospodarcze, wiaty, magazyny zbożowe. Generalny Wykonawca - hale pod klucz, budynki gospodarcze, wiaty, magazyny zbożowe.

Produkty i usługi

Generalny Wykonawca firma Stron-Bud S.C. działa w branży od 1995 r, realizujemy:

1. Budujemy hale:
- hale handlowe,
- hale magazynowe,
- hale warsztatowe
- hale produkcyjne o konstrukcjach stalowych i o konstrukcjach mieszanych (stalowo – żelbetowych),

Hale mogą być wyposażone są we wszystkie instalacje:
- instalacje wewnętrzne
- instalacje zewnętrzne: instalacje sanitarne, instalacje gazowe, instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne i instalacje elektryczne,

2. Pełne uzbrojenie terenu w sieci i przyłącza sanitarne, przyłącza deszczowe, przyłącza wodociągowe, przyłącza gazowe i przyłącza elektryczne,

3. Drogi, parkingi, place manewrowe o rożnych rodzajach nawierzchni: kostka betonowa, płyta betonowa, asfalt,

4. Zagospodarowanie terenu.

Stron-Bud S.C. współpracuje z biurami projektowymi specjalizującymi się w projektowaniu różnego typu hal, dlatego też oferujemy inwestorom nie posiadającym dokumentacji projektowej, koordynację prac projektowych do czasu uzyskania decyzji pozwolenia na budowę.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do wykonywania robót ziemnych, instalacyjnych jak również do pracy na wysokościach. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykonawczą i kierowniczą. Posiadamy własne zaplecze do prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych oraz do produkcji świetlików dachowych.
Opierając się na naszym bogatym doświadczeniu i posiadanej wiedzy, służymy naszym klientom doradztwem w kwestiach przyjęcia optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych na etapie przygotowawczym dokumentacji projektowej do pozwolenia na budowę.

Przykładowe realizacje:
Lehmann - Pyrzyce, ul. Lipiańska
NOVOTERM - Szczecin, ul. Zimowa
HALA PRZEMYSŁOWA - Stargard Szczeciński
CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE - Szczecin, ul. Mieszka I
EUROPA SYSTEMS - Żabów

Hale, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale handlowe, hale targowe, hale warsztatowe, hale pod klucz, hale stalowe, budynki gospodarcze, budynki inwentarskie, magazyny zbożowe, wiaty na zboże

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij