• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
FACHOWA OPIEKA,MILA OSOBOWOSC PANI DOKTOR JEDNAK NAWAL OBOWIAZKOW I PACJENTEK,NIEPOZWALA NA IDYWIDALNE PODEJSCIE DO PACJENTKI,NIEKONKRTNE UDZIELA ODPOWIEDZI.OMALY WLOS BYM NIEURODZILA NATURALNIE POMIMO WSKAZAN DO CC (JEDNAK DOKONCA NIEWIEM DLACZEGO) PANI DOKTOR W DNIU WIZYTY I TERNINU PORODU OZNAJMILA ALE PANI POWINNA BYC PO CC I W BIEGU PISALA MI SKIEROWANIE,A JA W STRESIE NA DRUGI DZIEN,STAWILAM SIE W SZPITALU .TAKŻE SREDNIO POLECAM.MIALAM 2CC I CHCIALAM RODZIC NATURALNIE ALE DOKTOR UDZIELALA MI NIEKONPETENYCH ODPOWIEDZI.
.ND 2009