Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, obejmującym m.in. procesy rozwodowe, sprawy o podział majątku wspólnego oraz alimenty.

Praktyka prawnicza, prawo bankowe, rodzinne, gospodarcze, spółek handlowych, cywilne, karne, pracy, ubezpieczeń społecznych, wekslowe, czekowe, budowlane, gospodarka nieruchomościami, administracyjne, własności przemysłowej

Produkty i usługi

Prowadzimy indywidualne sprawy osób fizycznych z zakresu prawa: cywilnego m.in. spadkowego, odszkodowań i innych, handlowego, gospodarczego, pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowego, społecznego, handlowego, rodzinnego, karnego.
Obsługujemy firmy oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Oferujemy usługi prawne na najwyższym poziomie (doradztwo prawne i pomoc prawna). W naszej kancelarii uzyskają Państwo profesjonalną poradę w każdej dziedzinie prawa.
Wykonujemy analizy umów i dokumentów. Sporządzamy również opinie prawne, umowy, pisma, pisma procesowe i inne dokumenty stosowane w danej sprawie.

* prawo cywilne,
* prawo karne,
* prawo pracy,
* prawo administracyjne,
* prawo rodzinne


Godziny otwarcia:
Pon. - pt. 9:00 - 15:00
dyżur: 16:00 - 17:00 od poniedziałku do środy

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij