Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce od wielu lat współpracuje z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. i rekomendujemy ją jako kompetentnego partnera w zakresie udostępniania baz danych, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta ... "

MERITUM S.C.. Hale targów i wystaw. Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Chróścielewska Magdalena Kancelaria Adwokacka w Panoramie Firm

Chróścielewska Magdalena Kancelaria Adwokacka


al. Kościuszki 98 lok. 5
90-442 Łódź, woj. łódzkie
Informacje

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Nasza firma specjalizuje się w branży adwokaci.
Oferujemy państwu między innymi:
- adwokat
- adwokaci
- mecenas

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą państwo usługi adwokackie oraz reprezentowanie przed sądem.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz mnóstwo zadowolonych klientów.

Chcesz skorzystać z naszych usług lub dowiedzieć się więcej, zadzwoń!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Opinie
Kazia
2017-12-10
Witam, według mnie najlepsza kancelaria w całej Łodzi. Bardzo miła, taka wręcz rodzinna atmosfera, a ceny naprawdę umiarkowane. Polecam.
Kanalia
2017-11-28
Świetna kancelaria - jak dla mnie są bezkonkurencyjni. Prowadzili już dwie moje sprawy i wiem, że gdyby kiedyś jeszcze zaszła potrzeba zwrócę się właśnie do nich. Mają niesamowite podejście do klienta.
Maciek
2017-11-19
Kancelaria Pani Chróścielewskiej jest bardzo dobra. Szczerze wszystkim Polecam. Nigdy jeszcze mnie nie zawiedli.
Piotr
2017-10-31
W sprawie o alimenty są niezastąpieni. To najlepsza kancelaria z Łodzi z jaką miałem okazję współpracować. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za pomoc.
Joanna
2017-10-25
Prawnicy z tej kancelarii prowadzili moją sprawę o ograniczenie władzy rodzicielskiej ojca. Ojciec dziecka jest alkoholikiem i jest agresywny dlatego nie chcę aby syn wychowywał się w jego towarzystwie. Bardzo mi pomogli - głównie ze względu na swój profesjonalizm i rzetelne podejście.
Anna
2017-10-18
W sprawie o podwyższenie alimentów, prawnicy z kancelarii mecenas Chróścielewskiej zachowali się wzorcowo. Świetna reprezentacja, moc argumentów - wszystko poszło zgodnie z planem.
Grażyna Kownacka
2017-10-10
Nigdy nie myślałam, że będę musiała się z byłym mężem tak użerać o alimenty. A jednak. Dzięki pomocy prawników z kancelarii pani mecenas stało się to łatwiejsze. Sama bym sobie na pewno tak nie poradziła.
Bożena W.
2017-09-08
Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii. Przed rozwodem orientowałam się w cenach na rynku prawniczym i zdecydowanie wyszłam na tej współpracy korzystnie. Wszystko przebiegło sprawnie, a prawnik, który prowadził moją sprawę był bardzo miły i profesjonalny. Polecam.
Marzena
2017-08-28
Bardzo dobra Kancelaria. Prowadzona sprawa dotyczyła rozwodu z orzekaniem o winie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie za co bardzo dziękuję. Z tego co widziałam Kancelaria Pani Magdaleny Chróścielewskiej prowadzi sprawy główne rodzinne i naprawdę są w tej dziedzinie świetnymi specjalistami.
Katarzyna
2017-08-21
Polecam z czystym sumieniem Kancelarię Pani Magdaleny Chróścielewskiej. Fachowa rzetelna kancelaria. Godna Polecenia na każdym etapie prowadzenia sprawy. Natychmiastowy kontakt telefoniczny jak i elektroniczny jest profesjonalna w każdym wypadku. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, a to bardzo rzadkie. Naprawdę Polecam.
Cicha
2017-08-14
Jestem im niesamowicie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobili w związku z moim rozwodem. Po wielu latach zdecydowałam się opuścić człowieka, który był domowym tyranem i miał ogromny wpływ na mnie. Okazali mi wsparcie psychiczne i ograniczyli do minimum konieczność kontaktów z nim. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, zdecydowałabym się na to dużo wcześniej.
Andrzej
2017-07-31
Moja sprawa strasznie się ciągnęła, kiedy prowadził ją inny adwokat. Kiedy ta kancelaria wzięła ją w swoje ręce, nagle okazało się, że wszystko można załatwić sprawnie i szybko, a cenowo wcale nie trzeba wykańczać klienta. Nie dziwię się, że mówi się, że są w Łodzi najlepsi.
Wanda
2017-07-21
Rzetelna kancelaria. Korzystałam z ich usług na początku tego roku, kiedy rozwodziłam się z mężem. Moja sprawa była utrudniona, ponieważ w trakcie załatwiania wszystkich formalności nie było mnie w Polsce. Większość możliwych spraw załatwili za mnie, dzięki czemu musiałam przyjechać jedynie na rozprawę sądową. Idą na rękę klientom, co bardzo się ceni.
Gracia
2017-07-09
Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług świadczonych przez mecenasów z tej kancelarii. Pomogli mi kiedy nowy właściciel lokalu, który wynajmowała moja firma, usiłował pozbyć się nas jeszcze przed końcem okresu wypowiedzenia. Dobrzy specjaliści w swojej dziedzinie z biegłą znajomością przepisów.
Rewers
2017-06-24
W przeciwieństwie do wielu innych kancelarii, pracuje tam zespół młodych prawników, którzy naprawdę są bardzo mocno zaangażowani w swoją pracę i każdą sprawę. Miałam przyjemność współpracy z tą kancelarią przy moim rozwodzie. Okazali ogromny profesjonalizm wycenie i ustaleniu składu majątku, dzięki czemu mój były już mąż nie nabił mnie w butelkę przy podziale majątku.
Weronika
2017-06-14
Wybrałam tę kancelarię z uwagi na pozytywne opinie o nich, jakie znalazłam na forach. Bardzo szybko odpowiadają na maile z zapytaniami, które im przesyłałam w trakcie trwania mojej sprawy rozwodowej. Z tego co się orientowałam, ceny u nich są bardzo atrakcyjne, w porównaniu do tego, ile może zażyczyć sobie konkurencja.
Kaśka
2017-06-05
Polecam ich w szczególności do przypadków beznadziejnych, jeśli mi pomogli, to pomogą każdemu. Z ich pomocą udało się załatwić wszystkie sprawy dotyczące podziału majątku i opieki nad dziećmi, pomimo trudności, jakie sprawiał mój mąż. Pełni zrozumienia i profesjonalizmu.
Fionka
2017-03-28
Skorzystałam z usług tej kancelarii 2 lata temu, przy sprawie spadkowej po teściu. Cała sytuacja była dość skomplikowana, bo wiązał się z nią długoletni konflikt z pierwszą żoną, która nagle przypomniała sobie o nieruchomości. Dzięki pomocy prawnika z tej kancelarii udało nam się sprawnie wszystko załatwić, bardzo pomogli przy formalnościach.
RobertS.
2017-03-27
Adwokat z kancelarii Pani Chróścielewskiej pomógł nam przy sprawie spadkowej po Teściu. Otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie przy załatwianiu wszystkich formalności. Szczerze Polecam wszystkim, którzy muszą zmierzyć się z tego typu problemami.
Marta
2017-03-21
W kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej zostałam bardzo miło przyjęta. Przede wszystkim prawnicy mają wiedzę ogromną i to słychać. Sprawa spadkowa przeprowadzona na najwyższym możliwym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.
piotr
2017-03-13
Bardzo się cieszę, że do nich trafiłem. W walce o alimenty to ja byłem górą. Jestem za to wdzięczny, bo żona chciała ze mnie zedrzeć ostatnie pieniądze. Pozdrawiam świetnych prawników.
Edyta
2017-02-13
Fachowa obsługa na każdym szczeblu sprawy. Od pierwszego spotkania czułam się profesjonalnie traktowana. Świetny kontakt zarówno telefoniczny, jak i na spotkaniach na żywo. Reprezentacja przed sądem faktycznie na najwyższym poziomie. Ja mogę śmiało Polecić innym.
Roberto
2017-01-31
Jeśli planujesz rozwód (lub nie planujesz ale tak wyjdzie) to musisz mieć dobrego prawnika. Ja Polecam kancelarię pani adwokat Chróścielewskiej - super reprezentacja przed sądem.
ozo
2017-01-19
Kiedy dla mnie spadek okazał się czarną magią, koleżanka Poleciła mi tą kancelarię. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie do nich, bo bardzo mi pomogli.
Nikola Dąbrowska
2017-01-17
Polecam. Nie tylko tym, którzy planują się rozwodzić. Dobra kancelaria w samym sercu Łodzi. Bardzo dobry kontakt, między innymi dlatego Polecam.
lidia
2017-01-12
Bardzo dobra kancelaria. Dzięki nim się rozwiodłam bez komplikacji. Czeka mnie jeszcze sprawa o podwyższenie alimentów, ale wiem, że z tym też sobie poradzą.
Piotrek
2016-12-31
Polecam.! Sprawy spadkowe rozwiązane praktycznie od ręki. Wszystko świetnie wytłumaczone. Jeśli będzie jeszcze kiedyś taka potrzeba, to na pewno do nich wrócę.
anja c
2016-12-07
Jeśli macie w planach rozwód, to jest to najlepsza kancelaria, ja z ich pomocą załatwiłam to raz dwa. Jestem zadowolona z takiej obsługi i Polecam wszystkim.:)
Matka
2016-11-28
Kiedy mój były mąż chciał odebrać mi dziecko, walczyłam z pomocą tej kancelarii. Udało się, a sukces ten zawdzięczam tylko i wyłącznie tym świetnym prawnikom. Brawo dla nich i dziękuję bardzo za pomoc.
Karol
2016-11-20
Prawnicy z tej kancelarii pomagali mi w sprawie w związku z zaprzeczeniem ojcostwa, kiedy moja była dziewczyna próbowała mnie wrobić w dziecko. Muszę przyznać - uratowali mnie, moją godność i mój portfel.;)
Era
2016-11-07
Mój mąż nie chciał się zgodzić na rozwód. Powiedział, że on nie dopuszcza do siebie w ogóle takiej opcji. Myślałam, że w tej sytuacji nie mam już nic do powiedzenia, dopóki z Polecenia koleżanki nie trafiłam do kancelarii Pani Mecenas Chróścielewskiej. Tam wytłumaczono mi krok po kroku, co mam dalej robić. I udało się.:)
Anka
2016-10-27
Od A do Z przeprowadzili mojego męża przez proces wydziedziczenia swojego ojca - alkoholika. Polecam wszystkim, którzy tak, jak ja nie mają żadnego pojęcia o prawie. Mogę powiedzieć, że się mną dobrze zaopiekowali. ;)
Gabi
2016-10-25
Najlepsza kancelaria prawna w Łodzi. Reprezentacja przed sądem wzorcowa. Doradztwo na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc przy eksmisji. :)
Martusia
2016-10-10
Jeśli szukacie kogoś dobrego do rozwodu to świetnie trafiliście. Pani mecenas Chróścielewska i cały zespół jej prawników świetnie doradzą, a w razie potrzeby będą też reprezentować przed sądem. Sama korzystałam kilka lat temu i wróciłabym na pewno, gdyby była taka potrzeba.
Francesco
2016-09-30
Z reguły nie ma rozwodu bez dobrego prawnika. Dokładnie dlatego trafiłem do tej kancelarii. I nie żałuję. Dzięki ich pomocy udało mi się dogadać z byłą żoną i rozwiedliśmy się na pokojowej stopie. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy.
Beata
2016-09-19
Jeśli planujecie rozwód to zgłoście się do tych prawników. Ja ich poprosiłam o pomoc kiedy mąż oznajmił mi, że wyprowadza się do innej kobiety. Dzięki nim rozwód odbył się z orzeczeniem winy i mimo tego, że takie sytuacje są bardzo bolesne, to otrzymałam chociaż odpowiednie odszkodowanie za to wszystko. Polecam i dziękuję.
Stefan
2016-09-08
Bardzo dobra kancelaria. Dobrze wspominam współpracę. Pomagali mi w sprawie spadkowej. Zajęli się nią konkretnie, wszystko przebiegło sprawnie, poprowadzili to za mnie i nie musiałem niczym się przejmować.
Joanna
2016-08-09
Moim zdaniem nie ma w Łodzi lepszej kancelarii od rozwodów niż ta :) Tym bardziej, że mój rozwód obejmował również orzeczenie winy. Prawnicy z kancelarii mecenas Chróścielewskiej bardzo mi pomogli i dzięki nim wygrałam sprawę z nieuczciwym mężem :)
Lola
2016-07-31
Polecam tę kancelarię bardzo serdecznie. Prawnicy z tej kancelarii pomagali mi walczyć z nieuczciwymi najemcami. Mają wiedzę, są bardzo rzetelni, a przy okazji bardzo empatyczni. Piątka z plusem dla nich i Polecam innym.
Koteł
2016-07-29
Prawnicy pracujący w tej kancelarii wiedzą dokładnie o co w prawie chodzi.:) Żadna sprawa nie jest im obca. Dzięki nim mój rozwód okazał się łatwy i przyjemny. Pamietajcie, że dobry prawnik to podstawa.
Toliński
2016-07-25
Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii. Korzystałem z porady z zakresu prawa rodzinnego w czasie trwania rozwodu i poprosiłem tez o reprezentacje przed sadem. Warto się do nich zgłosić z każda sprawa, nawet najbardziej skomplikowaną. Na pewno sobie poradzą.
Anna P.
2016-07-14
Polecam z czystym sumieniem! Kancelaria naprawdę na wysokim poziomie. Prawnicy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Zgłosiłam się do nich po poradę prawną przed podpisaniem umowy przedwstępnej sprzedaży domu. Dzięki nim wszystko przebiegło bez problemów. Jestem bardzo zadowolona.
Emka
2016-02-22
Naprawdę warto postawić na renomę i doświadczenie kancelarii zespołu prawników, którzy pracują pod kierunkiem p. Magdaleny Chróścielewskiej. W kwestiach związanych z uregulowaniem spraw spadkowych nie mają sobie równych. Mój przykład pokazał, że nawet zawiłe historie rodzinne i dobra, jakie przechodzą z pokolenia na pokolenia można uporządkować zgodnie z prawem i ... oczekiwaniami. A z tym przecież bywa różnie...Dziękuję za pomoc.
Sandra
2016-01-08
Zdecydowanie najbardziej skuteczna kancelaria adwokacka w Łodzi. A Pani Magdalena to ciepła osoba, która zawsze przedstawi najlepsze rozwiązanie. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę o dyskryminację w pracy. Kolega, który mnie prześladował został zwolniny, a ja mogę cieszyć się spokojem.
Henryk
2015-11-14
Potrzebowałem pomocy prawnej w kwestii wniesienia powództwa o eksmisję lokatorów, którzy wynajmowali u mnie w kamienicy mieszkanie, bo przez prawie rok nie płacili czynszu, dewastowali mieszkanie etc. Żadne pisma i osobiste interwencje nie przynosiły efektu. Dopiero z pomocą Kancelarii Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej udało się ten temat załatwić. Mogę potwierdzić, że jest to renomowana i kancelaria.
Weronika
2015-10-28
Potrzebowałam pomocy przy sprostowaniu świadectwa pracy i kogoś zaufanego, kto zrobi to w moim interesie. Dzięki znajomym trafiłam do Kancelarii prawnej p. Magdaleny Chróścielewskiej. I nie żałuję, bo to osoba z dużym doświadczeniem i bardzo empatyczna.
Viola
2015-10-23
Chciałam mieć dobrze przygotowaną umowę w kwestii wynajmowanego przeze mnie lokalu handlowo-usługowego. Kilku klientów już sprawiło mi kłopot z tego tytułu, więc chciałam się dobrze zabezpieczyć. W tej kwestii pomogła mi p. mecenas Chróścielewska. Skorzystałam z jej wieloletniego doświadczenia i nie jestem spokojniejsza o prawne zabezpieczenie sowich interesów.
Gabrysia
2015-10-19
Miałam problem przy zniesieniu współwłasności. Ja niestety nie jestem zbyt obeznana w tych kwestiach dlatego też zdecydowałam się na pomoc profesjonalisty jakim jest Pani Mecenas. Teraz wiem, ze bez niej bym sobie nie poradziła. Dzięki jej pomocy sprawa przebiegłą szybko i bez kłopotów.
Martyna W.
2015-09-02
Potrzebowałam odpowiednio sformułowanego pod kątem prawnym pisma w sprawie odwołania się od - moim zdaniem niesłusznej - decyzji Urzędu Skarbowego -w kwestii naliczenia mi dodatkowego podatku z tytułu sprzedaży jednej z nieruchomości. Sprawa oczywiście nie skończyła się na jednym piśmie, ale dzięki skutecznej pomocy Pani Magdaleny Chróścielewskiej i innych prawników z kancelarii udało się ją doprowadzić do finału korzystnego dla mnie. Jeśli ktoś boryka się z podobnymi problemami z prawa podatkowego, to polecam panią mecenas.!
Krystyna
2015-08-17
Miałam problem z odzyskaniem należności od mojego eks- wspólnika. Razem prowadziliśmy sklep, ale okazało się, że myśli tylko o tym, jak mnie oszukać na zyskach. Zwróciłam się więc o pomoc do p. Magdaleny Chróścielewskiej. Dzięki zaangażowaniu i skuteczności P. Mecenas odzyskałam swój zarobek, choć lekko nie było...
Eliza
2015-08-17
Przez moją słabą znajomość podatków od nieruchomości wpadłam w niewielkie kłopoty. Jednak gdyby nie wiedza i umiejętności Pani Mecenas nie poradziła bym sobie z tym sama. To zdolna kobieta.
Błażej
2015-05-14
Na stronie kancelarii znalazłem, napisane z dużą starannością, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące eksmisji. Wstępne informacje już posiadam, więc wiem z czym zgłosić się do pani Magdaleny Chróścielewskiej.
Marta
2015-05-13
Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o pani Magdalenie Chróścielewskiej, między innymi, że jest sumienna, zawsze przygotowana i staranna.
Załaduj kolejne 10 opinii

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Kościuszki 98 lok. 5
90-442 Łódź, woj. łódzkie