Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Rekomendujemy firmę Eniro Polska Sp. z o.o. oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta ... "

Starcom Sp. z o.o. Agencja i doradztwo reklamowe, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka w Panoramie Firm

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka


ul. Uniwersytecka 18 lok. 2
90-243 Łódź, woj. łódzkie
Informacje

Opis działalności

Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną zarówno w prowadzeniu spraw przed sądem jak i przy sporządzaniu pism procesowych.

O nas

Adw. Karolina Tadeusiak – Lisiecka z wyróżnieniem ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 2004 - 2014 pracowała w Kancelarii Adwokackiej Prawa Konkurencji i Konsumentów zajmującej się obsługą prawną przedsiębiorców, zaś od 2011 roku swoją pracę zawodową ukierunkowała na pogłębianiu zagadnień z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności na prowadzeniu spraw rozwodowych, o podział majątku wspólnego, o alimenty, o kontakty z dzieckiem, w przedmiocie władzy rodzicielskiej. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Obecnie jest wpisana na listę adwokatów w okręgu łódzkim i prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych w sprawach cywilnych, w szczególności w sprawach rodzinnych (rozwody,podziały majątku), spadkowych (zachowek, nieważność testamentu,wydziedziczenie), odszkodowawczych i konsumenckich (upadłość, zobowiązania umowne).
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych i przedsiębiorców na terenie Łodzi i okolic. Po wyczerpującej analizie dokumentów i> indywidualnej konsultacji, proponujemy najlepsze dla Klienta rozwiązania uwzględniając wszelkie aspekty prawne jak i ludzkie. Naszą misją jest dostarczanie usług prawnych najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Cechuje nas szybkość działania, kompetentność, łatwość kontaktu, zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę oraz przejrzysta forma rozliczeń z klientem. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest nasz profesjonalizm. Zawodową satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych Klientów. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka znajduje się w centrum Łodzi, w stylowej, narożnej kamienicy u zbiegu ul. Jaracza i Uniwersyteckiej, która przed wojną była siedzibą sądu grodzkiego.

Marki i specjalizacje

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Karolina Tadeusiak-Lisiecka specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa konsumentów, prawa nieruchomości.

Produkty i usługi

Zakres Usług

SPRAWY RODZINNE I OPIEKUŃCZE:
> rozwód,
> separacja,
> alimenty,
> w przedmiocie władzy rodzicielskiej,
> w przedmiocie ustalenia miejsca pobytu dziecka,
> ustalenie kontaktów z dzieckiem,
> podział majątku wspólnego
> ustanowienie rozdzielności majątkowej,
> ubezwłasnowolnienie,
> przysposobienie
> zaprzeczenie ojcostwa, macierzyństwa
> ustalenie ojcostwa
> wyrażenie zgody na wyjazd dziecka na stałe za granicę
wyrażenie zgody na paszport
> zabezpieczenie potrzeb rodziny

SPRAWY SPADKOWE:
> stwierdzenie nabycia spadku (ustawowe i testamentowe),
> dział spadku,
> przyjęcie i odrzucenie spadku,
> uchylenie się od skutków prawnych niezłożenia oświadczenia o odrzuceniu
> spadku,
> zachowek,
> wydziedziczenie,
> stwierdzenie nieważności testamentu,
> niegodność dziedziczenia,
> wykonanie zapisu lub polecenia,
> zabezpieczenie spadku,
> wyjawienie przedmiotów wchodzących w skład spadku,
> uchylenie aktu poświadczenia dziedziczenia,
> odpowiedzialność za długi spadkowe.

SPRAWY CYWILNE:
> roszczenia z umów z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania
> zobowiązania,
odszkodowanie i zadośćuczynienie,
> prawa konsumentów
> ogłoszenie upadłości konsumenckiej
> zniesienie współwłasności,
> zasiedzenie,
> ustanowienie oraz o zasiedzenie służebności (gruntowej, przesyłu) za
> wynagrodzeniem
odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości
> eksmisja

SPRAWY KARNE:
> obrona oskarżonych w prokuraturze
> obrona oskarżonych przed sądem,
> reprezentowanie pokrzywdzonego
> wnoszenie prywatnych aktów oskarżenia,
> sporządzanie pism procesowych.

SPRAWY KONSUMENTÓW
> Doświadczenie w tej dziedzinie obejmuje w szczególności reprezentację
> konsumentów w sporze z przedsiębiorcom przed sądami i urzędami, prowadzenie
> negocjacji pozasądowych, sporządzanie pism procesowych, opiniowanie umów,
> windykację należności a także sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości
> konsumenckiej i reprezentację w sądzie.
Opinie
Wojciech
2017-10-31
Dzięki Pani Mecenas uzyskałem obniżenie alimentów. W końcu ktoś utarł nosa mojej byłej żonie. Jak sprawy rodzinne, to tylko Pani Karolina. Pozdrawiam.
Tomasz Małolepszy
2017-10-13
Ja też jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas, bo poprowadziła mi super sprawę rozwodową. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.
Jacek
2017-09-20
Adw. Karolina Tadeusiak-Lisiecka świetnie poprowadziła moją sprawę majątkową o rozliczenie konkubinatu. Polecam.
Krystyna Rospara
2017-09-07
Pani Mecenas świetnie poprowadziła moją sprawę o podział majątku. W końcu uwolniłam się od byłego męża. Polecam z czystym sumieniem.
Maciej
2017-09-06
DZIĘKI PANI MECENAS DZIECI MIESZKAJĄ ZE MNĄ. NIE MA SŁÓW KTÓRE OPISZA MOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ. PANI MECENAS WSPIERAŁA MNIE PRZEZ CAŁY ZCAS TRWANIA SPRAWY ROZWODOWEJ. NIE WYOBRAŻAM SOBIE, BY KTOŚ INNY MIAŁ PROWADZIĆ MI SPRAWY.
Magdalena L.
2017-09-06
Świetny człowiek i adwokat. Pani Karolina przeprowadziła mi sprawę o podział majątku. Jestem bardzo zadowolona, dostałam to co chciałam. Inni adwokaci mówili, że nie mam szans, a Pani Karolina od samego początku kazała mi się nie poddawać i walczyć o swoje. Było warto. Polecam z czystym sumieniem.
Ola
2017-09-01
Szczerze Polecam. Pani Mecenas wygrała moją sprawę rozwodową i uzyskałam wysokie alimenty na siebie i dzieci. Pełen profesjonalizm i skuteczność
adwokat, adwokaci, prawo, radca prawny, prawnik, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo opiekuńcze, alimenty, rozwód, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, ubezwłasnowolnienie, opieka, piecza nad dzieckiem, separacja, miejsce pobytu dziecka, alimenty na małżonka, zaspokajanie potrzeb rodziny, przysposobienie, podział majątku, ustanowienie rozdzielności majątkowej, rozdzielność majątkowa, intercyza, istotne sprawy dziecka, zgoda na paszport, zgoda na wyjazd za granicę, dziedziczenie, spadek, zachowek, testament, wydziedziczenie, dział spadku, podział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku, niegodność dziedziczenia przyjęcie spadku, pozew, pozew o zapłatę, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebność, służebność przesyłu, służebność gruntowa, odszkodowanie, zadośćuczynienie, odszkodowanie za wypadek, prawa konsumentów, ochrona konsumenta, upadłość konsumencka, eksmisja, długi, egzekucja wierzytelności, stwierdzenie nieważności testamentu, długi spadkowe, odpowiedzialność za długi spadkowe, sprawy karne, obrona, obrona oskarżonych, akt oskarżenia, pomoc prawna, odzyskiwanie pieniędzy, odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości, wynagrodzenie za ustanowienie służebności, adwokat rozwód, adwokat do rozwodu, alimenty adwokat, wypadek komunikacyjny, sporządzanie pism procesowych, wniosek, mecenas

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Uniwersytecka 18 lok. 2
90-243 Łódź, woj. łódzkie