Tomson Tomasz Sablik w Panoramie Firm

ul. Montażowa 3 /410
43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Nasza firma świadczy usługi w zakresie brukarstwa, posiadamy wykwalifikowanych pracowników, cechuje nas terminowość, profesjonalizm, jak również wysoka jakość wykonanych inwestycji - które w pełni są naszą reklamą.

Marki i specjalizacje

Prace wykonywane w Bielsku-Białej i okolicach:

- EUROGIPS Sp. z o.o.,
- BUDER Sp. z o.o.,
- Galeria Waga,
- Inrem Krzysztof Dyduch,
- Wojciech Baranowski ELEKTRO-SILVER.

Produkty i usługi

W Naszej Firmie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed Nimi zadania. Posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa.

1. BRUKARSTWO

Firma TOMSON świadczy kompleksowe usługi brukarskie. Zajmujemy się dokładnym i szybkim układaniem kostki brukowej przed domami prywatnymi, firmami, na parkingach oraz przed budynkami użyteczności publicznej.

Nasza firma wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt potrzebny do realizacji prac. Dysponujemy kostką brukową oraz granitową.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje w tej branży. Gwarantujemy fachową obsługę, perfekcyjne wykonanie usług oraz konkurencyjne ceny.

2. GABIONY

Nasza firma również specjalizuje się w układaniu koszy gabionowych, materacy gabionowych z siatki stalowej splatanej i zgrzewanej, które spełniają funkcje wzmocnienia gruntu, przeciw erozji oraz kształtuje przestrzeń. Kosze gabionowe stosowane są przy konstrukcjach oporowych skarp w budownictwie lądowym, zabezpieczenia brzegów w budownictwie wodnym. Natomiast materace gabionowe stosuje się do zabezpieczenia brzegów i dna wbudownictwie wodnym, kształtowania rowów o znacznych spadkach i przepływie wody w budownictwie drogowym.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Żory, Gliwice, Tychy, Żywiec, Oświęcim, Zabrze, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Montażowa 3 /410
43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie