Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

"Magna Automotive (Poland)" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Firma Magna Automotive (Poland) należy do kanadyjskiego koncernu motoryzacyjnego i jest światowym liderem, zaopatrującym globalny przemysł motoryzacyjny.

Produkty i usługi

Firma Magna Automotive (Poland) należy do kanadyjskiego koncernu motoryzacyjnego i jest światowym liderem, zaopatrującym globalny przemysł motoryzacyjny w dynamiczne systemy i moduły zamykania, obejmujące podnośniki szyb, cięgna zamków drzwi, cięgna hamulców, cięgna zwalniające maskę przednią, cięgna zmiany biegów, cięgna gazu, zamki klapy bagażnika oraz zamki drzwi bocznych. Głównym celem firmy jest pełne zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez dostarczanie wyrobów spełniających określone wymagania, a także prowadzenie działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Wytwarzanie lepszych produktów po lepszej cenie pozwala nam na zachowanie konkurencyjności. Firma dostarcza swoje wyroby do wszystkich czołowych producentów motoryzacyjnych.
Firma prowadzi stały monitoring osiągów systemu zarządzania jakością, porównując je z założonymi w planach operacyjnych i strategicznych firmy celami oraz ze wskaźnikami pozwalającymi na określenie stopnia zadowolenia Klienta i Pracowników Zakładu.

Magna Automotive (Poland) uważa ochronę bezpieczeństwa i zdrowia Pracowników jako nieodłączną część ogólnego bieznesplanu oraz fundamentalny element zarządzania.
Odział w Dąbrowie Górniczej znajduje się w dzielnicy Tworzeń.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij