Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Chcę zarządzać tą stroną
 
 
 
 

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

 
Jesteś właścicielem tej firmy?

Opinie

0/1000
Nie mam co już dodawać do tylu pozytywnych opinii. Uważam, że jak najbardziej placówka zasługuje na polecenie dalej :). Polecam!
Aneta 2014-11-08
Dziękuję bardzo serdecznie za doskonałą opiekę nad moim urwisem. Wspaniałą i wyrozumiała kadra to dla mnie największa zaleta tego miejsca. W pełni zgadzam się także z pozytywnymi komentarzami innych rodziców.
Rita 2014-10-16
Z mężem przeprowadziliśmy się tu niedawno i potrzebowaliśmy super przedszkola, które dostosuje dietę do potrzeb naszego dziecka, które jest alergikiem. W Internecie znalazłam ofertę tej placówki oraz pozytywne komentarze na jej temat i posłaliśmy tu naszą pociechę.
Kama 2014-10-03
Tę placówkę zarekomendowała mi moja koleżanka z pracy. Posłałam tu mojego synka i to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia dostosowane są tutaj do możliwości dzieci. Dodatkowo oferta jest bardzo urozmaicona. W tej placówce moje dziecko nie ma czasu na nudę czy też tęsknotę za domem.
Jowita 2014-09-18
Bardzo przyjazna placówka. Spodobała mi się już od pierwszego spotkania i zapisałam tutaj syna. Myślę, że to był dobry krok.
Julia Michalczewska 2014-09-01
To przedszkole posiada pozytywną opinię Urzędu Miasta Katowice. To sprawiło, że chętniej zapisałam tu moją pociechę. Dodatkowo opieka logopedy jest znakomitym atutem tego miejsca. Moje dziecko jest tu bardzo szczęśliwe. Każdego dnia opowiada mi o tym co dzieje się w przedszkolu.
Natalia 2014-08-13
Jesteśmy dumni z przedszkola, ponieważ jest ładnie wyposażone, placówka jest prowadzona prestiżowe i pracują tam naprawdę odpowiedzialne panie, które mają doświadczenie w opiece nad dziećmi. Pozdrawiam.
Piotr 2014-07-03
W tym przedszkolu organizowana jest cała masa atrakcji dla dzieci. Codzienne zajęcia są różnorodne i prowadzone w interesujący sposób. Moje dziecko może nawet uczestniczyć w lekcjach religii. Ta placówka posiada też pozytywną opinię Urzędu Miasta, co potwierdza tylko jego zalety.
Monika 2014-06-21
Jestem zachwycona tą placówką. Moje dziecko chętnie bierze udział we wszystkich zajęciach. Najbardziej lubi spacery na świeżym powietrzu. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Placówka ta pomaga dzieciom harmonijnie rozwijać się we wszystkich sferach. Opłaty nie są wysokie.
Hanna Wiśniewska 2014-05-23
To idealna placówka dla wszystkich dzieci. Uczy ona samodzielności i odpowiedzialności. Moje dzieci chodzą do tego przedszkola bardzo chętnie. Każdego dnia opowiadają mi o tym, co dzieje się na zajęciach i jestem pod wrażeniem pomysłowości pań przedszkolanek. Dzięki nim moje dzieci ani przez chwilę się nie nudzą. Dodatkowo nie mają także czasu, aby tęsknić za domem. Czesne nie są wysokie i obejmują różne zajęcia.
Małgorzata Sanejko 2014-05-07
Przedszkole spełnia moje oczekiwania. Jest niedrogie, zlokalizowane blisko nas. Zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do nauki i zabawy, a córka jest bardzo zadowolona z tego miejsca, ponieważ są fajne zabawki i fajne ciocie.
Joanna Mazurek 2014-03-31
Z przyjemnością rekomenduję Przedszkole Niepubliczne Skrable, ponieważ jako jedyne w okolicy jest tak dobrze zorganizowane i przygotowane dla małych dzieci. Mnie osobiście przekonała przestronność sal, nowoczesne wyposażenie, kwalifikacje i podejście kadry, a właściwie całego personelu, który z zaangażowaniem pochodzi do dzieci, zapewniając im całkowite bezpieczeństwo, kiedy to ja muszę ciężko pracować. Wielokrotnie mogłam liczyć na opiekunkę naszej grupy - Panią Dorotę, która świetnie radzi sobie z wszelkimi małymi, dziecięcymi problemami, zawsze potrafi wesprzeć i pomóc. Doceniam Jej umiejętności i doświadczenie w kwestii opieki nad dziećmi. Widać,że to lubi i potrafi. Osobiście jestem zadowolona z doskonałego, smacznego i co najważniejsze - zdrowego jedzenia oraz interesujących i rozwijających zajęć w ciągu dnia. Bardzo spokojna okolica i przepiękny, bezpieczny ogródek.
Karolina Stępień 2014-03-14
Miłe, ciepłe i bardzo przyjazne miejsce dla dzieci!
Monika 2013-10-29

Podobne oferty w pobliżu

Marmurowa 23, Katowice
Przedszkola prywatne
Młodzieżowa 31 /3, Chorzów
Przedszkola prywatne
Młodzieżowa 31 lok. 3, Chorzów
Przedszkola prywatne
Kujawska 4 a, Katowice
Przedszkola prywatne
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij