Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ... "

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

F.U.H. "Arek" Arkadiusz Pytel w Panoramie Firm

F.U.H. "Arek" Arkadiusz Pytel

Przydomowe oczyszczalnie, oczyszczalnie ścieków, wiercenie studni, szamba plasti

Informacje

Opis działalności

Nasza firma zajmuje się profesjonalną sprzedażą i montażem oczyszczalni przydomowych biologicznych, ekologicznych, szamb ekologicznych, zbiorników z tworzyw. Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami oczyszczalni i zbiorników bezodpływowych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż, montaż i serwis. Ponadto świadczymy usługi związane z wodą: instalacje wodne i kanalizacyjne wewnętrzne jak i zewnętrzne, wszelkiego rodzaju drenaże zaporowe, opaskowe i odwadniające, zagospodarowanie wody deszczowej, zbiorniki retencyjne na wodę deszczową, prace ziemne przy wykorzystaniu minikoparek.

O nas

Jeden partner wiele możliwości.

Marki i specjalizacje

oczyszczalnia ścieków, oczyszczanie ścieków, oczyszczalnie przydomowe, oczyszczalnie biologiczne, ścieków oczyszczanie.

Produkty i usługi

Oferujemy:
* Przydomowe oczyszczalnie:
- Oczyszczalnie biologiczne:
- BIOTIC:
Przydomowe oczyszczalnie ścieków BIOTIC przeznaczone są dla odbiorców zamieszkujących nieskanalizowane tereny. Służą one do oczyszczania ścieków bytowo gospodarczych w technologii długotrwałej aktywacji niskoobciążonego osadu czynnego.
- Bioekocent,
- Hero,
- Fel.
* Oczyszczalnie ekologiczne:
- Ekocent,
- Eko:
Przydomowa oczyszczalnia ścieków składa się z osadnika gnilnego, studzienki rozdzielczej, rur rozsączających i przewodów wentylacyjnych zakończonych napowietrzeniem. Osadnik oczyszczalni jest wyposażony w filtr z zawartością puzoolany - jest to skała pochodzenia wulkanicznego, używa się jej między innymi jako środek filtrujący w oczyszczalniach ekologicznych.
* Akcesoria:
- przepompownie,
- zabudowy dmuchaw,
- tunele,
- zbiorniki.
* Studnie.
* Filtry do wody.

Wykonujemy studnie głębinowe, wąsko rurowe oraz tzw. abisynki - zlecenie wykonujemy także kompleksowo od studni aż po kran. W zależności od potrzeb Klienta i warunków hydrogeologicznych dobieramy odpowiedni typ studni tak, aby oczekiwania Klienta były w stu procentach spełnione. Zazwyczaj na to jaką studnię będziemy wykonywać wpływa:
- zapotrzebowanie wody na 1 godzinę ?
- czy woda ma służyć do celów spożywczych czy tylko do celów gospodarczych?
- czy to ma być studnia sezonowa czy też całoroczna?
- warunki hydrogeologiczne.
Materiały, które używamy do wykonania studni są to materiały, które posiadają normę PN. W przypadku gdy studnia ma służyć do celów spożywczych materiały posiadają także certyfikat PZH. Po wykonaniu studni należy jeszcze studnię uzbroić, tzn. zamontować pompę, zbiornik, aparaturę pomiarową, filtr wstępny oraz wykonać zabudowę studni. Dla naszych jak i zewnętrznych Klientów świadczymy również w/w usługi.
U nas Państwo też mogą zakupić wszelkie potrzebne akcesoria do uzbrojenia studni.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub w formie zapytania drogą elektroniczna
Opinie
Tomasz
2017-08-01
Masz problem z oczyszczalnią to dzwoń do nich. Ja w przypadku mojej oczyszczalni Bioekocent 3300 odchodzilem od zmysłów przyjechał Pan Arek chyba szef wytłumaczył mi jak dziecku w przedszkolu co ma robić widać ma bzika na tym punkcie. Oczyszczalnia zmieniła się nie do poznania wykonujemy działa. Chciałem bardzo podziękować, bo nawet z centroplastu nie dali rady. Polecam.
Asia W.
2017-05-20
Pojawiły się u mnie problemy z przepompownią. Otrzymałam fachową poradę i szybką diagnozę. Polecam.
Arek
2017-02-27
Polecam w 100 %. Zrobili od a-z mają własny sprzęt materiał kruszywa poszło łatwo, przyjemnie i bez nerwów jeszcze raz Polecam.
Monika
2016-09-28
Polecam, doświadczona ekipa, bez problemu uzyskałam telefony do innych klientów z którymi współpracowali, nawet byłam u jednego gdzie montowali oczyszczalnie 3 lata temu klient bardzo ich zachwalał wiec zdecydowałam się. Zamontowali, działa, jestem zadowolona Polecam co najważniejsze w rozsądnych pieniądzach.
Wiola
2016-01-10
Świetni fachowcy, naprawdę FACHOWCY - poradzili sobie z problemem, z którym poprzednicy nie potrafili. Rzetelni, terminowi, wiedzą, co robią. Polecam, do drenaży zaporowych najlepsi.!!!
Mirek
2015-12-17
Montaż oczyszczalni przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jako jedyna firma dają przegląd oczyszczalni gratis, po pół roku od uruchomienia. Polecam.
Mariusz
2015-12-11
U mnie robili niwelacje terenu wraz z drenażowaniem i melioracją. Jestem bardzo zadowolony działka w końcu jest sucha znają się na tym co robią. Polecam.
TOM
2015-12-03
polecam firma sprawdzona na własnej skórze. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Marcin
2015-11-03
Polecam szybko tanio i solidnie, obiecałem, że napiszę po roku działania oczyszczalni. Oczyszczalnia działa jak należy nie śmierdzi, żadnych kłopotów. Jak mnie zapewniali tak jest. Polecam.
Kaśka
2014-07-06
Świetna firma, polecam wszystkim, którzy mają trudne grunty było kilka firm i proponowali ceny z kosmosu. Firma Arek przyjechała, doradziła (widać, że znają się na rzeczy), zrobiła w rozsądnej cenie i co najważniejsze, oczyszczalnia działa bez zarzutu. Polecam w 100 %.

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Rewolucjonistów 4 /17
42-500 Będzin, woj. śląskie