Rehabilitacja Masaże Monika Kruczek-Baron w Panoramie Firm

Rehabilitacja Masaże Monika Kruczek-Baron

Masaż, rehabilitacja.

ul. Beskidzka 321
43-376 Godziszka, woj. śląskie
Informacje

Opis działalności

Jestem profesjonalną masażystką z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu masaży leczniczych i relaksacyjnych. Pomagam pacjentom w powrocie do pełnej sprawności, a także uwalniam ich od bólu. ?Swoje usługi świadczę na ternie Bielska-Białej w województwie śląskim.

O nas

?Przez wiele lat kształciłam się jako masażystka i fizjoterapeutka.

Szkoły i kursy:
2006 - roczna szkoła masażu
2008 - technik masażysta
2008 - kurs masażu leczniczego drugiego stopnia
2010 - specjalistyczne szkolenie z zakresu odnowy biologicznej
2011 - studia licencjackie - fizjoterapia
2014 - studia magisterskie - pedagogika, specjalność: terapia zajęciowa

Masażem zajmuję się zawodowo już od ukończenia nauki w pierwszej szkole masażu. Jest to nie tylko mój zawód, ale także pasja. Staram się ciągle wzbogacać swoją wiedzę, dlatego uczestniczę w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Dzięki ukończeniu studiów leczniczych, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, masaż leczniczy wzbogacam technikami manualnymi i kinezyterapią.

Swoje usługi świadczę na terenie Bielska-Białej, Żywca i Szczyrku
- z dojazdem do klienta, lub stacjonarnie w:
Alex Atelier - ul. Karpacka 241a w Bielsku-Białej
Studio Zdrowia i Urody KALEJDOSKOP - ul. Ak. Umiejętności 27 w Bielsku-Białej
Fajnochata - Agroturystyka Ranczo - ul. Nadmeszna 15 w Bystrej

Oferowane przeze mnie masaże dostosowuję do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zanim wybiorę odpowiednią formę masażu dla Klienta przeprowadzam wywiad odnośnie oczekiwaniach, a w przypadku masaży leczniczych, dokładną diagnostykę dolegliwości bólowych. Dzięki czemu mogę zaproponować odpowiedni zabieg zapewniający skuteczność działania w możliwie krótkim czasie.

Marki i specjalizacje

W ofercie znajdziecie Państwo:
* ?masaż klasyczny:
- częściowy,
- całościowy,
* masaż sportowy/izometryczny,
* masaż relaksacyjny,
* masaż gorącą czekoladą,
* masaż gorącymi kamieniami,
* masaż z peelingiem,
* masaż z użyciem ciepłych olejków,
* ?masaż bańką chińską.

Produkty i usługi

W mojej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne masaże, każdy z nich ma inne właściwości, dlatego zachęcam do zapoznania się z opisem niektórych oferowanych przeze mnie masaży leczniczych i relaksacyjnych.
Masaż leczniczy - przy wykorzystaniu technik klasycznych oddziałuje się na organizm miejscowo i ogólnie, czego skutkiem jest pobudzenie krążenia, dotlenienie i wzrost metabolizmu w tkankach,a tym samym działanie przeciwbólowe i regeneracyjne. Masaż ten pomaga utrzymać dobrą kondycję i samopoczucie, stanowi również idealne dopełnienie terapii ruchowej

* Masaż relaksacyjny - wykonywany przy pomocy technik masażu klasycznego i lomi-lomi. Ma za zadanie maksymalnie rozluźnić napięte mięśnie, rozładować skumulowane napięcia wynikające ze stresu dnia codziennego,a także zapewnić relaks i odprężenie organizmu
Masaż gorącą czekoladą - czekolada zawiera substancje pobudzające krążenie krwi oraz zmniejszające obrzęki. Kakaowiec dodatkowo powoduje podniesienie się endorfin w organizmie wywołując uczucie szczęścia i poprawiając samopoczucie. Masaż czekoladą działa upiększająco, relaksacyjnie i wpływa na dobre samopoczucie. Ma właściwości odżywcze dla skóry, wygładza i wycisza problemy naczynkowe

* Masaż gorącymi kamieniami - jest to tak zwany masaż uzdrawiający, ponieważ działa na ciało i ducha. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom i przyśpiesza proces wypoczynkowy organizmu, dzięki czemu lepiej się relaksujemy i rozluźniamy. Ma również działanie kojące na bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu

* Masaż bańką chińską - masaż ten stosuje się zarówno w przeziębieniach, jak i dolegliwościach związanych z bólami mięśni, czy zapaleniem korzonków, ale największą popularność zyskał dzięki zwalczaniu cellulitu. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, najlepsze rezultaty uzyskuje się jednak w serii 10 - 20 zabiegów.

* Masaż sportowy/izometryczny - stosowany przy zanikach mięśniowych, wykonuje się go na napiętych grupach mięśniowych albo pojedynczym napiętym mięśniu.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Beskidzka 321
43-376 Godziszka, woj. śląskie