WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek w Panoramie Firm

WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek

Drewno naszą pasją i tym co kochamy robić!

Informacje

Opis działalności

Kompleksowa budowa domów drewnianych z Bali w stylu Śląska Cieszyńskiego Wykonujemy usługi z zakresu: domy drewniane całoroczne, domy z bali, domy kanadyjskie, domki letniskowe, domki ogrodowe, altany ogrodowe, tarasy drewniane, więźby dachowe.

O nas

Marki i specjalizacje

- domy drewniane całoroczne,
- domy z bali,
- domy kanadyjskie,
- domki letniskowe,
- domki ogrodowe,
- altany ogrodowe.

Produkty i usługi

Firma Michałek Wood Construction specjalizuje się w kompleksowej budowie domów drewnianych całorocznych. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie, a także profesjonalne i sprawdzone brygady budowlane jak i kadrę inżynieryjno-techniczną o dużej wiedzy i doświadczeniu zawodowym z niezbędnymi kwalifikacjami co sprawia że jesteśmy w stanie wykonywać usługi w krótkim terminie oraz przystępnej cenie.

W naszej ofercie odnajdą Państwo następujące usługi:
- domy drewniane całoroczne,
- domy z bali,
- domy kanadyjskie,
- domy szkieletowe,
- domki letniskowe,
- domki ogrodowe,
- altany ogrodowe,
- tarasy drewniane,
- więźby dachowe,
- gonty drewniane,

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo zakres naszych prac budowanych obejmuje:
- przygotowanie terenu pod budowę,
- fundamenty,
- stolarka budowlana,
- dekarstwo,
- instalacje elektryczne,
- instalacje wodnokanalizacyjne,
- instalacje grzewcze,
- wykończenia wnętrz.

Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb, zapewniamy pomoc w doborze materiałów doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firma która działa od pokoleń tj. mój tata rozpoczął działalność już w 70 latach zeszłego wieku natomiast ja i brat przejęliśmy pałeczkę. Wykonujemy tradycyjne domy drewniane stylizowane na region Śląska Cieszyńskiego jak i nowoczesne budynki z bali czy też szkieletowe. Posiadamy także własną produkcję gontu drewnianego który bardzo ładnie wkomponowuje się w nasze niektóre budynki drewniane a także altany ogrodowe. Poprzez nowoczesne technologie oraz programy do kosztorysowania oraz projektowania tworzymy projekty wycięć każdej belki z osobna oraz dokładna wycenę i przedmiar materiałów potrzebnych do budowy domów drewnianych. Nawet dla najmniejszej realizacji poświęcamy całe nasze serce oraz wiedzę i doświadczenie.

Certyfikaty

Długoletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje naszej kadry gwarantują doskonałą jakość naszych usług. W naszych pracach korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów najlepszych producentów, dzięki czemu każde z wykonanych przez nas zleceń jest wykonane solidnie, terminowo, w przystępnej cenienie, wzbudzając zadowolenie i satysfakcje u każdego klienta.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(1 opinia)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
klient
2015-11-20
Świetna i rzetelna firma! Dobrze zorganizowana ekipa, która doskonale wie co robi. Jestem bardzo zadowolony, wszytko tak jak było umówione, w terminie i bez żadnych komplikacji. Polecam!
domy drewniane produkcja, domy drewniane, domy z drewna, domy z bali, domy szkieletowe, domy kanadyjskie, altany ogrodowe, domki holenderskie, domki ogrodowe, budowa domów z drewna, domki kempingowe, altany, altanki, domki drewniane, dom drewniany, konstrukcje drewniane, drewniane domy produkcja, drewniane domki, drewniane, z drewna, drewniane domy, domy drewno, budowa domów z bali, domy z bali produkcja, domy z bali drewnianych, produkcja domów z bali, domy drewniane z bali, domki letniskowe z bali, domki letniskowe, wakacyjne domki, domy rekreacyjne, domki rekreacyjne, projekty domów z bali, projektowanie domów z bali, projekt domu z bali, projekty domów drewnianych, projektowanie domów drewnianych, projekt domu drewnianego, firma projektująca domy z bali, firma projektująca drewniane domy, firma projektująca domy drewniane, projekty drewnianych domów z bali, domy z bali od fundamentów, domy z bali pod klucz, domy drewniane pod klucz, domy drewniane projekty, domy drewniane na działkę, domki drewniane na działkę, domy drewniane rekreacyjne, domy z bali rekreacyjne, całoroczne domy z bali, całoroczne domy na działkę, domki drewniane letniskowe, projekty domów szkieletowych, domy drewniane całoroczne, domki drewniane całoroczne, tanie domy z bali, dobre domy z bali, cieszyńskie domy z bali, cieszyńskie domy z drewna, domy z bali w stylu śląska cieszyńskiego, tanie domki drewniane, domek na działkę

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
43-474 Koniaków 549, woj. śląskie