Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce od wielu lat współpracuje z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Eniro Polska Sp. z o.o. i rekomendujemy ją jako kompetentnego partnera w zakresie udostępniania baz danych, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta ... "

MERITUM S.C.. Hale targów i wystaw. Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Bałaga w Panoramie Firm

Kancelaria Adwokacka Łukasz Bałaga


ul. Sienkiewicza 24
25-007 Kielce, woj. świętokrzyskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  8:00 - 17:30
 2. wtorek:
  8:00 - 17:30
 3. środa:
  8:00 - 17:30
 4. czwartek:
  8:00 - 17:30
 5. piątek:
  8:00 - 17:30
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

O nas

Świadczymy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym wraz z reprezentacją klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami ścigania, egzekucyjnymi i innymi organami państwa.

Każdemu naszemu Klientowi oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna, kompleksowa obsługa prawna.

Naszym celem jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów i w taki sposób aby nie umknął nam żaden szczegół i byśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie stawianych przed nami zadań.

Nasi Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy świadczą pomoc prawną z poszanowaniem przepisów prawa oraz Zbioru Zasad Etyki
i Godności Zawodu Adwokata.

Marki i specjalizacje

Świadczymy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym wraz z reprezentacją klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed organami egzekucyjnymi i administracyjnymi państwa.

Produkty i usługi

Świadczymy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w następujących dziedzinach prawa:

prawo cywilne,
prawo rzeczowe,
prawo karne i wykroczeń,
prawo spadkowe,
prawo rodzinne i opiekuńcze,
prawo własności intelektualnej,
prawo administracyjne,
prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
prawo spółek i prawo gospodarcze,
prawo zamówień publicznych,
prawo upadłościowe i naprawcze
prawo medyczne
prawo komputerowe

Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna, kompleksowa obsługa prawna. Naszym celem jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów i w taki sposób aby nie umknął nam żaden szczegół i byśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie stawianych przed nami zadań.

Wykorzystanie znajomości prawa oraz doświadczenie zawodowe pozwala Klientom zaproponować najbardziej optymalny i korzystny dla nich sposób prowadzenia sprawy.

Zakres świadczonych usług obejmuje m. in.: zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania, udzielanie bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzanie opinii prawnych, interpretację przepisów prawnych, prowadzenie negocjacji o nawiązanie stosunku prawnego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego, rejestracja działalności gospodarczej oraz sporządzanie pozostałych pism urzędowych.
Opinie
pawkowa
2015-07-16
Jestem zadowolona ze współpracy z panem Bałaga. Skomplikowana sprawa spadkowa toczyła się dość długo i dzięki adwokatowi tak rzetelnemu i z ogromną wiedzą wszystko potoczyło się sprawniej.
Ada
2014-11-20
To kancelaria, która naprawdę chce pomagać ludziom. Ja się do nich zgłosiłam w bardzo patowej sytuacji. Właściwie nie miałam nadziei na to, że uda się jakoś wyjść cało z niej. Ale się udało, za co jestem wdzięczna zwłaszcza pani mecenas Agnieszce.
Paweł
2013-11-21
Gdyby nie ich pomoc, to pewnie siedziałbym w samolocie i szukał swojego szczęścia w innym kraju. Na szczęście zdecydowałem się walczyć o swoje i bardzo mi w tym pomogli. Udało się, mogę wrócić do normalnego życia! Śmiało polecam ich usługi, szczególnie Pana Łukasza!
Furman
2013-11-04
Skutecznie przeprowadzili moją sprawę o odzyskanie mienia. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów i szczerze polecam tę kancelarie, bo myślę, że ciężko w całym województwie o lepszych specjalistów od prawa.
Major
2013-10-28
Bezkompromisowo i skutecznie! Takie działania bardzo mi się podobają. Dokładnie wiedzą jak osiągać wyznaczone cele i bez owijania w bawełnę mówią, jak oni to widzą. Bardzo szanuje takich ludzi!
Blizarrr
2013-09-16
Tak się powinno wygrywać sprawy w sądzie! Ogromny plus dla tej kancelarii. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Wam ich usługi. Naprawdę warto!
Darek
2013-08-27
Pełen profesjonalizm i realne ocenienie sprawy, to pierwsze skojarzenia, jakie nasuwają mi się w związku tą kancelarią. Moją sprawę wygrali i to w pięknym stylu. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony!
Antolov
2013-08-19
Takich specjalistów powinno być w naszym kraju jak najwięcej. Efekty mówią same za siebie, jednak cała otoczka jaka tworzy się podczas spotkań sprawia, że człowiek zaczyna znów wierzyć w profesjonalizm i ludzi.
Spiderman
2013-07-30
Prawdziwy specjalista! Takich ludzi potrzeba nam w tym kraju! Znajomość prawa jest na prawdę imponująca!
ArturG.
2013-04-23
Jak dla mnie magik w szybkości odzyskania pieniędzy z mojej faktury od przeciwnika.
M.
2009-12-11
Bardzo dobra kancelaria. Pani adwokat Agnieszka Bałaga bardzo szybko i sprawnie poprowadziła moją sprawę, dzieki czemu wygrałam już po jednej rozprawie.
Łukasz polak
2009-11-09
świetna kancelaria
Lidia Mazur
2009-01-15
Kompleksowa i profesjonalna obsługa. Sprawnie i szybko.
Anna Dyk
2008-12-11
Bardzo miła i sprawna obsługa. Pełny profesjonalizm. POLECAM !!!
M.K.
2008-09-23
Jak w opisie - kompleksowo, a przy tym szybko, profesjonalnie i rzeczowo. Całość w miłej atmosferze.
Załaduj kolejne 10 opinii
adwokat, mecenas, sprawy sądowe, obrona karna, procesy, gospodarcze negocjacje, reprezentowanie klienta, odwołania, apelacja, adwokat od spraw karnych, porada prawna, porady prawne, odszkodowania, odszkodowania komunikacyjne, windykacja, pomoc w egzekucji, prawo medyczne, apelacje, alimenty, rozwody, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, spadki, zachowek, zasiedzenie, sprawy gospodarcze, błąd lekarski, kasacje, kasacja, obsługa przedsiębiorców, adwokaci, wypadki komunikacyjne, pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie miejsca pobytu dziecka, adwokat od spraw cywilnych, adwokat od rozwodów, pełnomocnik, szukam adwokata, szukam obrońcy, Dobry adwokat, najlepszy adwokat, profesjonalny adwokat, kancelaria, kancelaria adwokacka, kancelarie adwokackie, mecenasi, dobry mecenas, pomoc prawna, kompleksowa pomoc prawna, prawo cywilne, prawo rzeczowe, prawo karne, wykroczenie, wykroczenia, prawo wykroczeń, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo opiekuńcze, prawo własności, prawo własności intelektualnej, prawo administracyjne, prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo spółek, prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo upadłościowe, prawo naprawcze, prawo komputerowe, prawo autorskie, prawa pokrewne, obrońca adwokat, adwokat Bałaga, adwokat Łukasz Bałaga, najlepszy adwokat w Kielcach, radca prawny, radcy prawni, doradztwo prawne, doradztwo personalne, profesjonalni adwokaci, dobry radca prawny, dobry obrońca prawny, kancelaria Łukasz Bałaga, radca prawny Łukasz Bałaga, prowadzenie spraw sądowych, adwokat kanelarie, pomoc radcy prawnego

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Sienkiewicza 24
25-007 Kielce, woj. świętokrzyskie