Nieziemskie Studio Urody

Zasługujesz, by być piękna

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Piotrkowska 16 wejście od siłowni, 95-040 Żakowice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nieziemskie Studio Urody
ul. Piotrkowska 16 wejście od siłowni, 95-040 Żakowice łódzkie
NIP
7511740291
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
727939632
Nieziemskie Studio Urody

Informacje

Opis działalności firmy Nieziemskie Studio Urody w Żakowice
Nieziemskie Studio Urody znajduje się w Żakowicach, w województwie łódzkim. Od 2022 roku świadczymy usługi z zakresu kosmetyka - usługi. Warto przekonać się o tym, że od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i godny pozazdroszczenia profesjonalizm. Zaufało nam już wielu Klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy z Nieziemskim Studiem Urody! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Nieziemskie Studio Urody w Żakowicach to salon kosmetyczny, który prowadzimy z myślą o wszystkich kobietach chcących zadbać o swoją urodę. U nas wykonacie wiele zabiegów kosmetycznych i zaopatrzycie się w produkty SauteNails, takie jak lakiery hybrydowe czy żele budujące.

Specjalizujemy się w pielęgnacji dłoni. W tym zakresie oferujemy manicure hybrydowy. Starannie wykonujemy paznokcie hybrydowe, które wyróżniają się wysoką trwałością. Ich dużą zaletą jest piękny, naturalny wygląd. Ułatwiają także zapuszczanie paznokci. Przeprowadzamy również zabiegi pedicure i przedłużania paznokci.

Makijaż permanentny wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych pigmentów gwarantujących piękny i trwały efekt. Oferujemy makijaż permanentny brwi i ust. Wykonujemy także kreski na powiekach.

Kolejnym zabiegiem przeprowadzanym w naszym salonie jest lifting, który pozwala naturalnie podkręcić i pogrubić rzęsy. Wykonujemy także lifting brwi.

Ponadto oferujemy masaż twarzy, który dotlenia skórę, usuwa martwy naskórek, rozluźnia mięśnie oraz zwiększa naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Skontaktujcie się z nami i umówcie na zabieg!


Zasięg działania
Firma Nieziemskie Studio Urody z lokalizacji: Żakowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, Łódź

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń