Telmix GSM

Sklep z papierosami elektronicznymi - wszystko do waporyzacji

Papierosy i tytoń
ul. Rokicińska 130, 95-020 Andrespol Górna, łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Telmix GSM

Informacje

Opis działalności
Sklep E-Lokomotywa Vape - Shop założyliśmy w Tuszynie, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się sprzedażą papierosów elektronicznych oraz akcesoriów niezbędnych do waporyzacji. Działamy pod kierownictwem Tomasza Cwandy.
Produkty i usługi
Jeżeli chcecie Państwo zastąpić tradycyjną metodę palenia i spróbować waporyzacji, w naszym sklepie udzielimy stosowanych informacji na temat dostępnych modeli papierów elektronicznych. E-Lokomotywa Vape - Shop wyposażyliśmy w aktualnie dostępne urządzenia do inhalowania oczyszczonej już nikotyny. Współczesne e-papierosy składają się z kilku części, takich jak clearomizer odpowiedzialny za dawkowanie dymu i nikotyny, a także bateria, ustnik, czy grzałka. W zależności od potrzeb oraz częstotliwości palenia należy dopasować sprzęt do własnych wymagań. Obsługa naszego sklepu wyjaśni jak kupować elektronicznego papierosa i jakie parametry są ważne podczas wyboru modelu. Dopasujemy pojemność clearomizera, a także moc baterii.

Dla osób, które chciałyby zmodyfikować swój sprzęt do waporyzacji, posiadamy części zamienne. W naszym asortymencie znajdują się:
- baterie,
- grzałki,
- ładowarki,
- akumulatory,
- druty,
- atomizery,
- ustniki,
- waty.

Oferujemy sprzedaż całych zestawów i pojedynczych sztuk. Części zamienne można dopasować do większości modeli e-papierosów dostępnych na rynku. Udostępniamy także liquidy tytoniowe i smakowe oraz premixy umożliwiające stworzenie własnej mieszanki do palenia o określonym aromacie.

Więcej informacji o sklepie E-Lokomotywa Vape - Shop z Tuszyna, można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub na miejscu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Marcin
Byłem sprawdzić co mają i jakoś dałem się namówić na kupno nowego e-papierosa. Mój starszy model bardzo szybko się rozładowywał. W tym bateria jest bardzo wytrzymała, a do tego jest spory clearomizer.
K
kris1967
Lubię kupować od nich liquidy, bo mają sporo smaków, które mają naturalny aromat i nie czuć chemią. W końcu palenie ma być przyjemnością, dlatego zawsze wstępuje do nich bo nową buteleczkę.
P
Paulina
Kupiłam u nich e-papierosa. Zupełnie nowy model. Zależało mi na sporej pojemności i wytrzymałej baterii. Ten papieros, który mam od nich bardzo długo działa w porównaniu do mojego pierwszego modelu. Cena wcale nie była wygórowana.
A
Adi_Kos
Mam od nich kilka liquidów. Póki co z pięciu zakupionych udało mi się zapalić już cztery. Każdy ma dosyć intensywny smak. Liquidy są wydajne i starczają na długo. W sklepie jest ogromny wybór.
C
Covicy33
Serdecznie polecam ich produkty. Kupiłem tutaj mojego pierwszego e-papierosa. Pan z obsługi sam zaproponował mi model dla początkujących. Cena nie była wygórowana, a jak na początek urządzenie spełnia moje wymagania. Już za kilkadziesiąt złotych można tutaj znaleźć przyzwoitą fajkę elektryczną.