Marwen. Schody, parapety, kominki

Piękno ukryte w kamieniu.

Marmur, granit i kamień naturalny
ul. Grota Roweckiego 6, 95-020 Andrespol łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 213 22 79
Adres korespondencyjny
ul. Grota Roweckiego 6, 95-020 Andrespol łódzkie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy sprzedaż hurtową surowców w postaci płyt granitowych, marmurowych i konglomeratów grubości 2 i 3 cm o różnych wymiarach i kolorystyce. Posiadamy własny nowoczesny transport. Oferujemy krótkie terminy realizacji. Proponujemy również kompleksowy zakres usług związanych z montażem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Produkty i usługi
Firma Marwen działa w branży kamieniarskiej już od 2013 roku. Zajmujemy się sprzedażą i produkcją granitowych blatów kuchennych, parapetów czy schodów. Od początku działalności stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów. Doświadczenie i bogaty asortyment sprawiły, że szybko zdobyliśmy uznanie wśród wielu klientów.

Ponad 25 lat tradycji naszej firmy to gwarancja udanej współpracy. Dynamiczny rozwój naszego zakładu umożliwił wzbogacenie go o najnowocześniejszy sprzęt, który znacznie usprawnił realizację zleceń. Chętnie podejmujemy się nawet trudnych zadań.

Każdego dnia dokładamy starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy:

- schody z kamienia,
- schody granitowe,
- schody marmurowe,
- blaty granitowe,
- blaty kuchenne,
- blaty marmurowe,
- blaty łazienkowe,
- parapety granitowe,
- parapety wewnętrzne,
- płytki granitowe,
- płytki marmurowe.


Wykonujemy zarówno schody zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Nasz zakład kamieniarski wykonuje także obudowy kominków. W branży obróbki kamienia nie mamy sobie równych. Zatrudniamy doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy gotowi są zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Realizujemy projekty naszych klientów lub przygotowujemy je na zamówienie.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty, cen i możliwości współpracy.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń