Babski Świat

Najwyższej jakości usługi kosmetyczne

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Rokicińska 122, 95-020 Andrespol łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Babski Świat
ul. Rokicińska 122, 95-020 Andrespol łódzkie
Telefon
Babski Świat

Informacje

Opis działalności firmy Babski Świat w Andrespol
Nazywam się Nikola Mielczarek i prowadzę zakład kosmetyczny Babski Świat. Jest on położony w miejscowości Stróża, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
W mojej ofercie znajduje się między innymi manicure oraz pedicure hybrydowy, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny wśród Klientek. Metoda ta jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, w tym rysy i odpryski. Ponadto zajmuję się przedłużaniem naturalnych paznokci za pomocą akrylu. Sposób ten jest bardzo trwały i pozwala na wymodelowanie paznokci oraz ich kształtowanie. W ofercie znajduje się także manicure klasyczny z odżywką oraz przedłużanie paznokci. Moją specjalnością jest również wykonywanie różnego rodzaju zdobień oraz wzorków na płytce paznokcia. Ponadto zajmuję się ściąganiem paznokci żelowych. W salonie mile widziani są też Panowie, którzy korzystają z męskiego manicure klasycznego. W zakładzie kosmetycznym Babski Świat oferuję różne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, między innymi:

- dermomasaż,
- liposukcję ultradźwiękową,
- mezoterapię bezigłową z ampułką,
- mikrodermabrazję diamentową,
- oxybrazję.

Poza tym wykonuję peeling kawitacyjny, czyli zabieg kosmetyczny, który ma za zadanie oczyścić skórę. W tym celu wykorzystywane są wibracje ultradźwiękowe. Efektem peelingu jest poprawa wyglądu i kondycji skóry. Do moich specjalności należy też lifting rzęs, który sprawia, że są one zagęszczone oraz wydłużone. Wśród oferowanych usług znajduje się także depilacja i regulacja brwi. W pracy korzystam z najwyższej jakości produktów, a powierzone zadania wykonuję najlepiej jak potrafię. Najważniejsze jest dla mnie dobro Klientów, dlatego staram się poznać ich oczekiwania oraz upodobania. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do skorzystania z oferty i kontaktu.
Zasięg działania
Firma Babski Świat z lokalizacji: Andrespol świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń