Sawo Zakład Produkcyjno-Usługowy

Konstrukcje stalowe
ul. Brzezińska 57, 95-020 Bedoń Wieś łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(42) 670 75 55
Adres korespondencyjny
ul. Brzezińska 57, 95-020 Bedoń Wieś łódzkie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Sawo jest zlokalizowane w miejscowości Bedoń-Wieś, na obszarze powiatu łódzkiego wschodniego, w województwie łódzkim. Naszą specjalnością jest produkcja wiat stalowych oraz bram wjazdowych. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzydziestu lat, w czasie których wykonaliśmy już tysiące zleceń dla wielu usatysfakcjonowanych klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Proponujemy Państwu między innymi:

Wiaty garażowe,
Wiaty samochodowe,
Bramy wjazdowe,
Ogrodzenia,
Zadaszenia samochodowe.

Oprócz wymienionych wyżej produktów zajmujemy się także wykonywaniem wiat rowerowych, palarni, stojaków rowerowych, daszków, myjni samochodowych, palarni oraz carportów. Polecamy również specjalnie zaprojektowane przez nas zadaszenia tarasowe, które stanowią świetne i użyteczne uzupełnienie tarasów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się dopasować projekt dokładnie do potrzeb i wymagań klienta. Nie mam problemów z różnymi rozmiarami tworzonych przez nas konstrukcji i większości przypadków rzecz ma się tak samo z kształtem.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie cięcia i spawania oraz najwyższej jakości maszyny CNC. Oprócz produkcji konstrukcji świadczymy również usługi cięcia blachy. Do tej czynności wykorzystujemy strumień plazmy lub gaz.

Zatrudniamy wyłącznie przeszkolonych i doświadczonych fachowców, którzy poprzez swoją ogromną branżową wiedze, setki wykonanych zleceń oraz umiejętność kreatywnego myślenia, są w stanie wykonać każdy możliwy projekt. Jesteśmy w stanie zagwarantowaćPaństwu absolutne dotrzymywanie terminów wyznaczonych zleceń oraz stuprocentową dokładność i rzetelność tworzonych przez nas konstrukcji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń