Eko-Bio sp. z o.o. sp.k. Oczyszczalnie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków od producenta

Oczyszczanie ścieków
ul. Przylesie 7, 95-006 Bukowiec łódzkie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Eko-Bio znajduje się w Bukowcu, w województwie łódzkim. Działa ona od ponad 10 lat, a dokładnie od 2009 roku. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją przydomowych oczyszczalni ścieków.
Produkty i usługi
Jesteśmy liderem produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasi projektanci posiadają stosowne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie aby zaprojektować najbardziej nawet złożoną instalację. Natomiast nasi geolodzy przeprowadzą dla Państwa wszystkie niezbędne badania gruntu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych, sprawnych montażystów. Z chęcią przeprowadzimy u Państwa montaż zakupionych u nas oczyszczalni Eko-Bio, Eko-Odr, czy zbiorników bezodpływowych typu Eko. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowość i krótkie terminy realizacji.

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Wciąż rozbudowujemy sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Poszerzamy listę autoryzowanych instalatorów. Chcemy zapewnić łatwy dostęp do naszych wyrobów na terenie całego kraju. Jeśli prowadzicie Państwo firmę handlową lub instalacyjną z branży budowlanej, możecie być zainteresowani poszerzeniem oferty, o produkt pewny, sprawdzony, w przystępnej cenie.

Zajmujemy się produkcją nowoczesnych przydomowych oczyszczalni ścieków, które pracują w technologii niskoobciążonego złoża zanurzonego, wspomaganego osadem czynnym. Co to oznacza? Ano tyle, że nasze szamba ekologiczne są tak dobrze zaprojektowane i tak skutecznie oczyszczają ścieki, że nie trzeba stosować drenażu. Z naszych oczyszczalni wypływa woda, czysta w 97%. Dlatego możliwe jest za przydomową oczyszczalnią ścieków odprowadzenie do rowu, rzeki, strumienia, czy do gruntu na przykład przez urządzenie zwane studnią chłonną. W dodatku oczyszczanie ścieków jest całkowicie bezobsługowe. Kupując szambo ekologiczne naszej produkcji macie Państwo pewność zakupu urządzenia najwyższej jakości. Montaż przydomowych oczyszczalni ścieków realizujemy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Eko-Bio.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
babaryba
Przydomowa oczyszczalnia ścieków działa bezproblemowo. Warto było skorzystać z ich oferty.