Wini-Trans Patryk Władyczuk

Specjalizujemy się w wywozie nieczystości i śmieci

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Zielonogórska 2A, 95-006 Bukowiec łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
514 954 827
Adres korespondencyjny
ul. Zielonogórska 2A, 95-006 Bukowiec łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Wini-Trans istnieje na rynku od 2018 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Bukowcu, na ternie województwa łódzkiego. Zajmujemy się wywozem śmieci. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Patryk Władyczuk.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu asenizacji. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wywóz szamba, wywóz nieczystości płynnych, opróżnianie osadników, opróżnianie oczyszczalni przydomowych, wywóz ścieków, wywóz ścieków bytowych, a także opróżnianie oczek wodnych.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, które są przystosowane do wywozu szamba i innych nieczystości. Posiadamy szambiarkę 14 metrów sześciennych, która jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Usługi świadczymy 24 godziny na dobę, wliczając w to soboty i święta podczas sytuacji kryzysowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń