Cmplast sp. z o.o.

Profesjonalna obróbka skrawaniem

Obróbka tworzyw sztucznych
95-040 Długie 42 łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Cmplast sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Cmplast znajduje się w Długich, w województwie łódzkim. Działalność prowadzimy od 2016 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to mechaniczna obróbka tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, a także metali kolorowych i innych materiałów nieżelaznych. W czasie pracy wykorzystujemy cyfrowo sterowane urządzenia CNC, co pozwala nam na wykonywanie nawet skomplikowanych elementów z zachowaniem dużej precyzji i powtarzalności. Klientom zapewniamy również fachową pomoc w doborze materiałów oraz rozwiązań technicznych. Zadania realizujemy na podstawie rysunków technicznych albo w oparciu o wzorce, zarówno w ilościach jednostkowych, jak i dużych seriach.

Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Nasi klienci mogą liczyć na elastyczne podejście do realizacji zamówień i wysoką jakość wytwarzanych elementów, dzięki zastosowaniu starannie dobranych materiałów konstrukcyjnych.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się między innymi obróbką skrawaniem CNC. Podejmujemy się mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, takich jak PE, PA, PC czy POM, a także mosiądzu i aluminium.

Oferta firmy Cmplast to też:
- frezowanie CNC,
- toczenie CNC,
- toczenie konwencjonalne,
- frezowanie,
- gwintowanie,
- wiercenie,
- cięcie,
- spawanie.

Ponadto wykonujemy prowadnice do łańcuchów rolkowych, płytkowych i ogniwkowych. Możemy wykonać tarcze sortownika, ślimaki, a także oprzyrządowanie do maszyn pakujących, rozlewniczych i przetwarzających żywność oraz wiele innych części maszyn.


Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Cmplast.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
konon
usiadlem na krzesle z nierdzewki i sie polamalo