Hydrofire Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa Piotr Szewczyk

Profesjonalna konserwacja sprzętu przeciwpożarowego.

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Reymonta 2, 95-040 Koluszki łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Hydrofire Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa Piotr Szewczyk

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy HYDROFIRE znajduje się w Koluszkach, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w konserwacji sprzętu ppoż. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2008 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Piotr Szewczyk.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo w zakładach pracy i lokalach użytkowych to podstawa, dlatego oferujemy Państwu wysokiej klasy artykuły przeciwpożarowe i nie tylko. W sprzedaży mamy też gaśnice i oświetlenie ewakuacyjne. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu planów ewakuacyjnych oraz instrukcji przeciwpożarowych.

Priorytetem naszej firmy HYDROFIRE jest zapewnienie klientom pełnej ochrony przeciwpożarowej. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Ponadto proponujemy:
- systemy przeciwpożarowe,
- zabezpieczenia przeciwpożarowe,
- czujniki dymu,
- przepusty przeciwpożarowe,
- alarmy przeciwpożarowe,
- węże pożarnicze,
- gaśnice,
- instrukcje przeciwpożarowe.

Sporządzamy również dokumentację z zakresu ochrony przeciwpożarowej, konserwujemy sprzęt oraz przeprowadzamy badania hydrantów. Ponadto zajmujemy się zabezpieczaniem konstrukcji stalowych i drewnianych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przy kompletnej wyprawce przeciwpożarowej, która spełni Państwa oczekiwania. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Hydrofire w Koluszkach.

Zapraszamy do współpracy z firmą HYDROFIRE.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Narcin
nie znam wogóle. Przepraszam za ocene