M.T.J. Piekarscy - Przewierty

Techniki bezwykopowe
92-701 Kopanka 11 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 671 45 43
601349806
609448400
Adres korespondencyjny
92-701 Kopanka 11 łódzkie

Informacje

O nas
Firma M.T.J. Piekarscy s.c została stworzona przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży sanitarnej, działającą na polskim rynku od 1999r.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym zapleczem sprzętowym. Posiadamy m. in. wiertnice horyzontalne, wiertnice teleoptyczne, urządzenia do wbijania rur stalowych, koparki kołowe, koparko- ładowarki, wywrotki, samochody z HDS, ładowarki, szalunki wykopowe.

Zajmujemy się przede wszystkim bezwykopową budową sieci podziemnych metodą przewiertu sterowanego (do długości około 500mb i średnicy 800mm), wykonujemy przewierty teleoptyczne (do średnicy 1800mm rurami PE ,stalowymi, polimerobetonowymi, kamionkowymi, GRP); przeciski pod drogami, torami, rowami; wbijania rur stalowych do średnicy 2000mm.

W swojej ofercie mamy również wykonywanie wszelkich robót renowacyjnych sieci podziemnych takimi metodami jak: kraking statyczny burstlining – kruszenie starej instalacji i montaż nowego rurociągu z rur PEHD lub żeliwa sferoidalnego, relining -wprowadzenie rury o mniejszej średnicy z PEHD, GRP, żeliwa sferoidalnego do istniejącego rurociągu, swagelining wprowadzenie rury o tej samej średnicy tzw. metoda ciasno pasowana rurami PEHD do już istniejącego rurociągu.

Oferujemy również kompleksową budowę sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz gazowych.

Ponadto wykonujemy roboty z branży sanitarnej przy budowie dróg tj. kanalizacje deszczowe, wpusty drogowe, przepusty, drenaże.

Nasz potencjał sprzętowy oraz wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalne wykonanie powierzonej usługi.
Opis działalności
M.T.J. Piekarscy s.c. to firma rodzinna działającą na polskim rynku od 1999 r. W tym czasie zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla wielu firm, a tylko w okresie czterech ostatnich lat wykonaliśmy przewierty sterowane i przeciski o łącznej długości około 30.000 mb.
Produkty i usługi
Firma M.T.J. Piekarscy s.c. w celu spełnienia wymagań rozwijającego się rynku jakim są technologie bezwykopowe posiada bardzo szeroką ofertę usług. Wykonujemy między innymi:

- przewierty sterowane rurami PE, stalowymi i żeliwnymi w pełnym zakresie średnic
- przeciski tradycyjne rurami PE do fi 160 mm
- przeciski rurami stalowymi do fi 2000 mm
- przewierty hydrauliczne rurami stalowymi do fi 1100 mm
- przewierty teleoptyczne dla potrzeb kanalizacji grawitacyjnej rurami stalowymi, ceramicznymi, polimerobetonowymi, do fi 1100 mm
- bezwykopowo budowę: wodociągów, gazociągów, kanalizacji ciśnieniowej i grawitacyjnej
- zgrzewanie rur PE

M.T.J. Piekarscy S.C. jest Firmą rodzinną działającą na polskim rynku od 1999r. na terenie całego kraju. Od początku działalności zajmujemy się technologiami bezwykopowymi, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań starając się aby nasze usługi były dokładne, szybkie i najwyższej jakości.

Współpracujemy z różnymi inwestorami, są to podmioty państwowe jak i również jednostki prywatne. Posiadamy bogaty park maszynowy co pozwala nam na podejmowanie bardziej skomplikowanych zleceń. Zatrudniane przez naszą firmę osoby, dzięki długoletniej praktyce popartej szkoleniami, zdobyły gruntowną wiedzę i doświadczenie w technologii bezwykopowej, co owocuje przy każdej realizacji nowego zlecenia. Firma M.T.J. Piekarscy S.C. należy do grona nielicznych firm w Polsce, które mogą poszczycić się tak bogatą bazą sprzętową i rozbudowanym wachlarzem usług.
Marki i specjalizacje
Usługi:

• Przewierty sterowane
• Przeciski rurami stalowymi
• Przewierty teleoptyczne
• Zgrzewanie rur PE
• Kompleksowa budowa wodociągów, gazociągów, kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej
• Przeciski rurami PE
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń