Edsoft

Profesjonalne rozwiązania informatyczne.

Sieci komputerowe i integracja systemów
ul. Brzozowa 17, 92-701 Kopanka łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Edsoft

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Edsoft, której siedziba znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy już od 2006 roku i posiadamy spore doświadczenie zawodowe. Nasze usługi cechuje wysoki poziom jakości, fachowość oraz precyzja.
Produkty i usługi
Działalność w branży prowadzimy już od kilkunastu lat, więc posiadamy spore doświadczenie zawodowe. Proponujemy swoim Klientom jedynie najlepsze rozwiązania informatyczne, by ich praca była znacznie łatwiejsza oraz przyjemniejsza. Zależy nam głównie na Państwa zadowoleniu i satysfakcji.

Możemy projektować oraz wyposażać sale szkoleniowe oraz konferencyjne w sprzęt multimedialny oraz audiowizualny. Sprzedajemy także sprzęt komputerowy oraz urządzenia sieciowe. Prowadzimy również wynajem projektorów multimedialnych, a także możemy je serwisować.

Poza tym zaopatrujemy firmy w oprogramowanie:
- systemowe,
- użytkowe,
- biurowe,
- bazodanowe,
- graficzne,
- antywirusowe,
- narzędziowe.

W ofercie sprzedażowej sprzętu komputerowego możecie Państwo znaleźć między innymi laptopy oraz tablety, komputery, monitory, serwery i pamięci masowe, szafy rakowe, wyposażenie serwerowni, drukarki i inne urządzenia biurowe, a także akcesoria komputerowe. Co więcej, możemy serwisować sprzęt komputerowy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy informatycznej Edsoft z Łodzi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Patryk
Polecam każdemu z czystym sumieniem firmę Edsoft. Bardzo dobrze znają się na zagadnieniach z zakresu IT.
K
Karol
Dzięki ich rozwiązaniom informatycznym moja praca stała się znacznie prostsza i przyjemniejsza. Od razu wiadomo, że ma się do czynienia z fachowcami.
A
Anna
Profesjonalnie świadczone usługi informatyczne. Zapewnili oprogramowanie antywirusowe i bazodanowe w mojej firmie i nie mogę narzekać.