Art-Sil S.C. Zakład Wyrobów Silikonowych i Gumowych T. Mirowski M. Włochyń

Wyroby gumowe i sylikonowe

Uszczelki i uszczelnienia
ul. Reja 11, 95-030 Rzgów łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 214 29 40
Art-Sil S.C. Zakład Wyrobów Silikonowych i Gumowych T. Mirowski M. Włochyń

Informacje

Opis działalności
Firmę Art-Sil w Rzgowie założyliśmy w 2006 roku. Dzięki licznym inwestycjom w nowoczesne technologie i maszyny jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających zleceniodawców. W trosce o ich potrzeby prowadzimy produkcję artykułów gumowych oraz artykułów silikonowych.
Produkty i usługi
Bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i wieloletnim doświadczeniu wyprodukujemy dla Państwa wyroby sylikonowe oraz wyroby gumowe. Zapewniamy pełną gamę wyrobów, począwszy od uszczelek i węży silikonowych, a skończywszy na płytach gumowych. Posiadamy doskonale wyposażoną narzędziownię, dzięki czemu każde zlecenia wykonujemy w krótkim czasie, zachowując jednak zawsze wysoką jakość realizacji.

W naszej ofercie znajda Państwo również:

• termoodporne płyty gumowe,
• olejoodporne płyty gumowe,
• uszczelki z kauczuku,
• profile silikonowe.

Gwarantujemy życzliwą i fachową obsługę. Podejmiemy się wyprodukowania nawet krótkich serii liczących niewielką ilość sztuk. Wykonamy ją w krótkim czasie dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu i zaangażowaniu zatrudnianej kadry pracowniczej.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Art-Sil z Rzgowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
V
Valentino
Też korzystałem i też byłem zadowolony. Ja, co prawda miałem proste wytyczne, co do zamówienia, ale jakość i szybkość realizacji na tym nie ucierpiały. Cieszę się, że zdecydowałem się współpracować z tą firmą.
P
Player1
Konkretna firma. Zamówienia (nawet takie sprecyzowane i niestandardowe) wykonane na czas, szybkim termin. Ceny konkurencyjne, dobry kontakt z producentem. Spory zasięg działalności. Firma zasługująca na rozgłos.