Agnieszka Jadwiszczak Biuro Wycen i Obsługi Nieruchomości

Profesjonalne usługi rzeczoznawcze

Rzeczoznawcy
ul. Garbowska 29, 95-080 Tuszynek Majoracki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agnieszka Jadwiszczak Biuro Wycen i Obsługi Nieruchomości

Informacje

Opis działalności
W Biurze Wycen i Obsługi Nieruchomości Agnieszki Jadwiszczak zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego już od 2001 roku. Nasza siedziba znajduje się w Tuszynku Majorackim na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Produkty i usługi
W Biurze Wycen i Obsługi Nieruchomości Agnieszki Jadwiszczak działamy już od dwóch dekad. Świadczymy usługi w zakresie wyceny nieruchomości. Do naszych zadań należy ocenianie wartości maszyn oraz urządzeń związanych z gruntem. Wykonujemy również analizy rynku nieruchomości. Zajmujemy się także doradztwem rzeczoznawczym w zakresie rynku nieruchomości na potrzeby banków, deweloperów, urzędów skarbowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstw.

Wykonujemy wyceny nieruchomości w takich celach jak:

- sprzedaż nieruchomości,
- aktualizacje opłat za użytkowanie wieczyste,
- służebności energetyczne,
- wywłaszczenia,
- opłaty adiacenckie,
- spadkowe oraz podziału majątku wspólnego z powodu rozwodu
- skarbowo–podatkowe, a także ustalenia wartości środków trwałych do amortyzacji, ubezpieczenia
- sprawozdania finansowe,
- odszkodowania oraz egzekucje,
- ustalenia czynszu dzierżawnego.

Ponadto podejmujemy się profesjonalnej wyceny nieruchomości, które według ustawy o rachunkowości są zaliczane do inwestycji, jak również wyceniamy nieruchomości zaliczanych jako środki trwałe. Chętnie podejmiemy się również zleceń nietypowym. Dzięki współpracy ze specjalistami z zakresu geodezji, prawa oraz zamówień publicznych jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, pełen profesjonalizm na każdym etapie procesu rzeczoznawczego oraz dogodne warunki współpracy.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń