Zakład Usług Asenizacyjnych Jakub Dąbrowski

Czyszczenie kanalizacji deszczowej i sanitarnej

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Oficerska 22 /4, 95-020 Wiśniowa Góra łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Usług Asenizacyjnych Jakub Dąbrowski

Informacje

Opis działalności
Zakład usług asenizacyjnych Jakuba Dąbrowskiego znajduje się w Wiśniowej Górze, w województwie łódzkim. Działa w branży od 2009 roku, wykonując zlecenia na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Zakład usług asenizacyjnych to specjalistyczna firma, która zajmuje się czyszczeniem kanalizacji deszczowych i sanitarnych. Oferuje szybkie reagowanie na zgłoszenia i skuteczne usuwanie problemów jakie wiążą się z zapchanymi rurami. Podstawą firmowej oferty jest przepychanie kanalizacji metodą hydrodynamiczną WUKO. Ponadto przedsiębiorstwo czyści kanały mechanicznie i zajmuje się takimi zadaniami jak inspekcja kanalizacji za pomocą kamery TV. Można w ten sposób odkryć przyczynę zatoru i dobrać odpowiednie narzędzia do jego usunięcia. Ponadto monitoring może posłużyć do odnalezienia usterek sieci kanalizacyjnej.

Zakład zajmuje się również takimi usługami jak:
-czyszczenie separatorów tłuszczu
-czyszczenie osadników
-czyszczenie przepompowni
-czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków

Konstrukcje te są też serwisowane. Ponadto przedsiębiorstwo wywozi z nich i obiektów przemysłowych ścieki oraz pozbywa się osadów i szlamów.

Uzupełnieniem oferty jest serwisowanie podziemnych parkingów. Firma podejmuje się prac w obiektach o wysokości do 2 metrów.

Dodatkowe informacje o firmie Jakuba Dąbrowskiego znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.
Marki i specjalizacje

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wuko,