Plany Plus Marcin Góra

Kompleksowe usługi projektowe

Biura projektowe
ul. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plany Plus Marcin Góra

Informacje

Opis działalności
Plany Plus to firma specjalizująca się w wykonywaniu projektów budowlanych, architektonicznych oraz konstrukcyjnych. Ma swoją siedzibę w Łęczycy w województwie łódzkim. Jej właścicielem jest Marcin Góra, który projektowaniem w ramach własnej działalności gospodarczej zajmuje się od 2013 roku.
Produkty i usługi
Plany Plus to pracownia projektowa przygotowująca autorskie plany oraz adaptująca projekty gotowe. Właściciel firmy zapewnia dotrzymywanie terminów, konkurencyjne ceny i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Przykładem są projekty jednorodzinnych i wielorodzinnych obiektów mieszkalnych, lokali usługowych, a także obiektów rekreacyjno-usługowych. Plany Plus przygotowuje również:
-projekty obiektów handlowych,
-projekty obiektów biurowych,
-projekty obiektów przemysłowych,
-projekty obiektów gospodarczych,
-projekty obiektów magazynowych,
-projekty konstrukcji budowlanych.

W tym ostatnim przypadku są to np. wiaty i hale przeznaczone do celów magazynowych albo produkcyjnych, wykonane ze stali lub żelbetu.

Przygotowywane są również projekty rozbiórek budynków.

W ramach dodatkowych usług Planu Plus oferuje nadzór inwestorski i autorski nad realizacją prac, a także kierowanie budową. Klienci mogą też skorzystać z doradztwa inżynieryjnego oraz uzyskać opinie techniczne i świadectwa energetyczne.

Dodatkowe informacje o ofercie Planu Plus można uzyskać telefonicznie lub e-mailowo. Warto też odwiedzić stronę internetową biura.Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe