Robert Wiśniewski Warsztat usługowy

Realizujemy najbardziej wymagające projekty kowalskie

Bramy i ogrodzenia
99-100 Błonie 83 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Robert Wiśniewski Warsztat usługowy

Informacje

Opis działalności
W Warsztacie Usługowym Roberta Wiśniewskiego zajmujemy się kowalstwem artystycznym już od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Błoniach na terenie województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Warsztacie Usługowym Roberta Wiśniewskiego działamy już od dwóch dekad. Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie bram, balustrad furtek i krat. Realizujemy projekty metaloplastyczne, według upodobań Klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać wiele zdobień oraz skomplikowanych projektów. Profesjonalnie doradzamy w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań.

Nasza oferta to przede wszystkim:

- furtki,
- balustrady,
- kraty,
- ozdobne elementy stalowe,
- konstrukcje stalowe.

Klienci mogą skorzystać z wcześniej przygotowanych przez nas projektów lub stworzyć swoje, a na ich podstawie wykonamy indywidualną realizację. Każdy produkt wykonany przez naszą firmą jest zabezpieczony antykorozyjnie. Wykorzystujemy to tego farby podkładowe, nawierzchniowe, malowanie proszkowe oraz cynkowanie ogniowe. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami oferujemy również sprzedaż oraz montaż automatyki bram.

Gwarantujemy najwyższa jakości świadczonych usług. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary oraz projekt i transport. Aby mogli Państwo cieszyć się w profesjonalnej oraz kompleksowej oferty zajmiemy się również montażem wykonanych przez nas elementów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń