Mated Damian Michalak

Pomoc drogowa to nasza specjalność

Pomoc drogowa
99-100 Zduny 58 łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
Mated Damian Michalak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Mated mieści się w Łęczycy, na terenie województwa łódzkiego. Jej właścicielem jest Damian Michalak. Główny profil działalności przedsiębiorstwa to pomoc drogowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jako profesjonalisci z branży, codziennie spotykamy się z najróżniejszymi sytuacjami z życia kierowców. Często są to kolizje, komuś też braknie paliwa albo jego pojazd zalicza awarię.

Co wtedy należy zrobić? Skontaktować się z nami! Zajmujemy się transportem aut i maszyn. Swoje usługi świadczymy, korzystając z nowoczesnej lawety.

Rejonem działania naszej firmy, są zjazdy autostrad A1 oraz A2. To tam najczęściej i najchętniej świadczymy pomoc drogową. Działamy całodobowo.

Oferujemy:
- holowanie aut
- transport aut
- transport maszyn
- dowóz paliwa
- dowóz auta zastępczego

Utrzymujemy kontakt z wieloma polecanymi mechanikami z okolicy. Na pewno więc wskażemy Państwu punkt, w którym uzyskają Państwo dalszą pomoc.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
Z
Zachary
Na miejscu zjawili się z autem zastępczym dla mnie. Mój samochód przetransportowali do wyznaczonego mechanika. Polecam.
Z
Zuzanna
Polecam serdecznie. Zjawili się szybko, profesjonalnie zabezpieczyli mój samochód na lawecie i zabrali w bezpieczne miejsce.
M
Marcelina
Samochód mojego taty uległ awarii. Auto stanęło pod jego zakładem i nie dało się nic zrobić, by ruszył silnik. Kompletnie rozbici poszukaliśmy pomocy drogowej, która zwiozłaby nasz pojazd pod dom. Panowie polecili jednak swoich kolegów po fachu z warsztatu, przewieźli i pomogli nam w wymianie niezbędnych części. Polecam.
D
Dariusz
Najlepsi w branży. Potrzebowałem pomocy w przewiezieniu mojego pojazdu z miejsca pracy do zaufanego serwisu samochodowego. Skontaktowałem się z Mated, cena była naprawdę korzystna.
E
Erwin
Fachowa pomoc drogowa. Nie ukrywam, że kolizja, w której uczestniczyłem byłą dla mnie stresującą sytuacją. Panowie z Mated zjawili się jednak szybko, tym samym oszczędzili mi masy nerwów i zmartwień. Polecam.