Mated Damian Michalak

Pomoc drogowa to nasza specjalność

Pomoc drogowa
00 Zduny 58 łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
723 746 510
Adres korespondencyjny
00 Zduny 58 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Mated mieści się w Łęczycy, na terenie województwa łódzkiego. Jej właścicielem jest Damian Michalak. Główny profil działalności przedsiębiorstwa to pomoc drogowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jako profesjonalisci z branży, codziennie spotykamy się z najróżniejszymi sytuacjami z życia kierowców. Często są to kolizje, komuś też braknie paliwa albo jego pojazd zalicza awarię.

Co wtedy należy zrobić? Skontaktować się z nami! Zajmujemy się transportem aut i maszyn. Swoje usługi świadczymy, korzystając z nowoczesnej lawety.

Rejonem działania naszej firmy, są zjazdy autostrad A1 oraz A2. To tam najczęściej i najchętniej świadczymy pomoc drogową. Działamy całodobowo.

Oferujemy:
- holowanie aut
- transport aut
- transport maszyn
- dowóz paliwa
- dowóz auta zastępczego

Utrzymujemy kontakt z wieloma polecanymi mechanikami z okolicy. Na pewno więc wskażemy Państwu punkt, w którym uzyskają Państwo dalszą pomoc.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Erwin
Fachowa pomoc drogowa. Nie ukrywam, że kolizja, w której uczestniczyłem byłą dla mnie stresującą sytuacją. Panowie z Mated zjawili się jednak szybko, tym samym oszczędzili mi masy nerwów i zmartwień. Polecam.