Auto handel auta używane auta z Niemiec komis KamCars Magdalena Niewiadomska

Import oraz sprzedaż samochodów używanych

Samochody używane
ul. Leśników Polskich 8, 98-100 Łask łódzkie
(7 opinii) napisz opinię
Auto handel auta używane auta z Niemiec komis KamCars Magdalena Niewiadomska
ul. Leśników Polskich 8, 98-100 Łask łódzkie
Telefon
Auto handel auta używane auta z Niemiec komis KamCars Magdalena Niewiadomska

Informacje

Opis działalności firmy Auto handel auta używane auta z Niemiec komis KamCars Magdalena Niewiadomska w Łask
Firmę KamCars założyliśmy w Łasku, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów używanych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Magdalena Niewiadomska.
Produkty i usługi
W komisie samochodowym KamCars znajdują się przede wszystkim importowane przez nas auta z Niemiec. Pojazdy skupujemy bezpośrednio z salonów samochodowych lub od właścicieli. Dbamy o to, aby auta, które sprzedajemy, były bezwypadkowe oraz miały ważne ubezpieczenie OC/AC! Klienci, którzy chcą skorzystać z naszych usług, nie muszą polegać tylko na swojej wiedzy. Każdy samochód, który sprzedajemy, przechodzi gruntowny przegląd techniczny. Znamy więc dane na temat pojazdu i doradzamy w wyborze. Przy zakupie udzielamy pisemnej gwarancji na okres 12 miesięcy. Współpracujemy z firmą Gethelp.pl, która realizuje przedłużone gwarancje na pojazdy używane. Współpracujemy właśnie z tą firmą, ponieważ zapewnia ona bardzo prosty system zgłaszania awarii, prowadzi całodobową pomoc drogową oraz zapewnia samochód zastępczy na czas naprawy.


Samochody, które sprzedajemy, zostały wyróżnione, a nasza firma otrzymała nagrodę "Lidera Jakości".

W naszej ofercie usługowej, oprócz sprzedaży samochodów znajduje się także:
- kredyt na zakup samochodu,
- leasing samochodowy.

Współpracujemy z właścicielami działalności gospodarczych, którzy chcieliby skorzystać z leasingu na auto pracownicze. Zapewniamy uproszczoną procedurę podpisywania umowy, która nie wymaga zaświadczeń z Urzędu Skarbowego, czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy w przygotowaniu wniosków kredytowych i leasingowych. Klient może oczywiście wcześniej spłacić kredyt.

W naszej ofercie znajdują się samochody o znanym przebiegu. Są to auta rodzinne, sportowe, czy z wysokim standardem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu - firma KamCars w Łasku.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
P
K
Patrick K.
Auta mają zadbane, po przeglądzie i o znanym przebiegu. Polecam.
K
B
Katarzyna Białacka
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, kompleksowa obsługa, auto zgodne z opisem dzięki czemu warto było jechać wiele kilometrów i wrócić nowym autem. Auto zakupione bez nacisku ze strony kupującego, serdecznie polecam
K
Krzysztof
Kupiłem tutaj samochód w przystępnej cenie. Podpisanie umowy nie trwało długo. Właścicielka komisu zrobiła wszystko, aby uprościć formalności. Otrzymałem też 12-miesięczną gwarancję na samochód.
S
Syl_
Mogę polecić ten komis. Ceny są różne, ale na pewno samochody są sprowadzane ze sprawdzonych źródeł. Nie maskują tutaj usterek. Mają wszystkie informacje techniczne na temat aut.
K
Konrad
Mam od nich auto i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie muszę tutaj wykonywać żadnych drogich napraw. Samochód nie miał sporego przebiegu. Właściciel był też tylko jeden. Stan techniczny oceniam jako naprawdę dobry, bez większych wad.
M
Marta
Wybierałam tutaj samochód do mojej firmy. Pan z obsługi pomógł mi rozeznać się w parametrach technicznych pojazdu. Był cierpliwy i nie ponaglał mnie w zakupie. Podjęłam decyzję o kupnie auta. Otrzymałam fakturę potwierdzającą bezwypadkowość samochodu.
K
Kuba
Serdecznie polecam komis w Łasku. Mają tutaj naprawdę uczciwe ceny za zadbane i bezwypadkowe auta. Mam od nich samochód. Od razu wykonałem przegląd u sprawdzonego mechanika. Powiedział, że naprawdę trafiłem na okazję, bo auto jest w bardzo dobrym stanie.