Auto Prima Jet Marek Goździewicz

Motocykle, skutery i quady
ul. Warszawska 50, 98-100 Łask łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 158 332
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 50, 98-100 Łask łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Auto Prima Jet mieści się w Łasku, na obszarze województwa łódzkiego. Nasza działalność to przede wszystkim profesjonalny serwis sprzętu motorowodnego oraz motocykli i quadów. Prowadzimy również komis, w którym sprzedajemy wymienione wcześniej pojazdy, a także skutery i rozmaite akcesoria i części zamienne. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek Sea-Doo oraz Can-Am.
Produkty i usługi
Jesteśmy obecni na rynku już od ponad piętnastu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy docenili zarówno wysoki poziom naszych umiejętności oraz krótki czas realizacji zleceń. Poprzez zdobyte zaufanie oraz doświadczenie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższy poziom naszych usług.

Serwisowanie pojazdów w naszym wykonaniu to przede wszystkim:

- Kasowanie błędów ECU,
- Programowanie kluczyków,
- Sprawdzanie elektroniki,
- Konserwacja sezonowa,
- Diagnostyka.

Drugim naszym profilem jest wypożyczalnia sprzętu motorowodnego. Usługa tą oferujemy na terenie całego województwa łódzkiego i umożliwiamy wypożyczenie motorówek lub skuterów wodnych. Wykonujemy też naprawy silników stacjonarnych oraz silników zaburtowych.

Nasz komis to miejsce, w którym można znaleźć pojazdy pochodzące wyłącznie od czołowych producentów takich jak Volvo, Honda, Kawasaki czy Yamaha. Oferujemy skutery, motocykle oraz quady. Wszystkie proponowane przez nas pojazdy są w pełni sprawne oraz posiadają wymagane przeglądy.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która poprzez wieloletnie doświadczenie w branży oraz prawdziwą pasję do pracy z pojazdami, jest w stanie poradzić sobie z każdą usterkę oraz trafnie doradzić przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Możemy zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich usług serwisowych.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń