Rafko Rafał Kisielewski

RAFKO Narzędzia i Wyposażenie Warsztatów

Narzędzia
98-113 Luciejów 100a łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Rafko Rafał Kisielewski

Informacje

Opis działalności
Rafał Kisielewski jest właścicielem firmy Rafko, a nasza siedziba znajduje się w Luciejowie, na terenie województwa łódzkiego. Działalność prowadzimy już od wielu lat, a przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży wyposażenia warsztatowego.
Produkty i usługi
Jako firma RAFKO specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi, urządzeń i maszyn do warsztatów samochodowych blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych. Mamy szeroką gamę produktów i urządzeń. Ponadto zajmujemy się serwisem kabin i stanowisk lakierniczych. W swojej ofercie posiadamy jedynie towary od renomowanych producentów. Oferowane urządzenia spełniają wszystkie wymagane dyrektywy Unii Europejskiej

Posiadamy na przykład:
- zgrzewarki i spawarki,
- spottery,
- sprężarki,
- kompresory,
- ramy naprawcze,
- wózki narzędziowe,
- systemy pomiarowe,
- montażownice,
- pistolety lakiernicze,
- osuszacze.

Dodatkowo możemy sprzedawać promienniki podczerwieni, ściany lakiernicze, siłowniki, szczęki blacharskie, wyważarki, stanowiska przygotowawcze, czy też wiele innych urządzeń znajdujących zastosowanie w warsztatach samochodowych. Dzięki nim można przeprowadzić dokładną diagnozę usterki oraz dokładnie przeprowadzić konieczne działania lakiernicze i blacharskie.

Dodatkowo zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na nasze urządzenia. Zajmujemy się także serwisem urządzeń innych marek. Wartości przyświecające nam w branży to uczciwość, rzetelność oraz szybkość wykonania usługi. Cechuje nas dbałość o jak najwyższą jakość naszych produktów. Bogata oferta handlowa pomaga nam zaspokoić wszystkie potrzeby naszego Klienta.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Rafko.
Marki i specjalizacje
Firma RAFKO specjalizuje się w sprzedaży narzędzi urządzeń i maszyn do warsztatów samochodowych blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych. Mamy szeroką gamę produktów i urządzeń. Zajmujemy się serwisem kabin lakierniczych. Zajmujemy się serwisem kabinlakierniczych, posiadamy materiały eksploatacyjne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jędrek
Posiadają w swojej ofercie wysokojakościowe narzędzia warsztatowe. Sam zakupiłem u nich kabiny lakiernicze i jestem niezwykle zadowolony.