Bartexdach. Ludwisiak T.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Legionów 23, 98-100 Wiewiórczyn łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
694 941 593
Adres korespondencyjny
ul. Legionów 23, 98-100 Wiewiórczyn łódzkie

Informacje

Opis działalności
Nie jest łatwo wybudować dom i zaoszczędzić na dachu. To tak samo, jakbyśmy kupowali nowy samochód bez kierownicy. Niby jest, ale nie spełnia swojego zadania. Zadbanie o odpowiedni dach to bardzo ważna sprawa. To przecież właśnie on zabezpiecza wnętrze naszego domu czy innych budynków.
Produkty i usługi
Wyobraźmy sobie sytuację, że podczas kiepskiej pogody i deszczu zaczyna przeciekać i wszytko zostaje zalane. Szkody są znaczne, a koszty na ich pokrycie jeszcze większe. Dzięki temu nie zaoszczędziliśmy żadnych pieniędzy, bo zamiast wydać je jedynie na renowację dachu, wydamy także na resztę szkód.

Jednak istnieją na rynku firmy, które świadczą profesjonalne usługi dekarskie. Wśród nich znaleźć można przede wszystkim nasze przedsiębiorstwo Bartexdach. Oferta przedstawia się w ten sposób: zakładanie dachówki, zakładanie więźby dachowej, zakładanie blachodachówki, naprawa dachów oraz zakładanie papy termozgrzewalnej. Poza tym zajmujemy się także docieplaniem poddaszy i montażem okien dachowych.
Istniejemy na rynku od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wiewiórczynie, naternie powiatu łaskiego województwa łódzkiego. Przedsiębiorstwem zarządza Tomasz Ludwisiak.

Nasze usługi ukierunkowane mamy jednakowo do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. W związku z tym zakładamy dachy na domach jednorodzinnych, a także na budynkach przemysłowych. Nie boimy się najcięższych wyzwań, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych prac. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych dekarzy, którzy z pewnością wykażą się pomysłowością, pomocą i fachową opinią na każdym etapie współpracy.

Posiadamy najlepszy, nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wykonujemy naszą pracę szybciej, sprawniej i dokładniej. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych i trwałych materiałów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń