Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu projektowania

Biura projektowe
ul. Baczyńskiego 31, 99-400 Łowicz łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
604 093 462
biuro@biuroprojektowe-fest.pl
606632983
606632999
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Paweł Wojtysiak i prowadzę Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest, którego siedziba znajduje się w Łowiczu na terenie województwa łódzkiego. Działalność powstała w 1993 roku.
Produkty i usługi
Projektowanie to moja pasja. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę branżową. Wykonuję projekty w oparciu o Państwa oczekiwania oraz wymagania. Zwracam szczególną uwagę na funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Zajmuję się projektowaniem budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków usługowych i przemysłowych, obiektów sakralnych oraz użyteczności publicznej.

Oferuję:
- projektowanie budynków,
- projekty termomodernizacji budynków wraz z doborem kolorystyki elewacji, projekty rozbiórki i rozbudowy budynków, projektowanie instalacji sanitarnych,
- wykonanie projektów wodno-kanalizacyjnych, gazowych, instalacji grzewczych, technologicznych, kotłowni, węzłów cieplnych, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- wykonanie instalacji elektrycznych,
- świadectwa charakterystyki energetycznej budynków;, sporządzanie kosztorysów inwestycji budowlanych; współpraca z audytorami energetycznymi i projektantami.

Ponadto zapewniam dostawy urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, armatury i osprzętu dla instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Współpracuję z firmami wykonawczymi w zakresie budownictwa ogólnego jako podwykonawca branży instalacyjnej.

Zapraszam do skorzystania z usług firmy Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest z Łowicza. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Remus667
Fachowcy, jakich mało. Można na nich polegać.
S
Szuxegafeda
Profesjonalna firma, z której warto skorzystać.
F
Franeczek90
Zaprojektowali dla mnie budynek firmy. Otrzymałem wiele cennych wskazówek na temat zagospodarowania przestrzeni, za które jestem bardzo wdzięczny.
P
pepe
Projektowanie budynków w profesjonalny sposób! Zleciłem wykonanie projektu domu, miałem wiele wymagań. Ta firma podołała zadaniu.