Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu projektowania

Biura projektowe
ul. Baczyńskiego 31, 99-400 Łowicz łódzkie
(12 opinii) napisz opinię
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak
ul. Baczyńskiego 31, 99-400 Łowicz łódzkie
Telefon
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak

Informacje

Opis działalności firmy Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak w Łowicz
Nazywam się Paweł Wojtysiak i prowadzę Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest, którego siedziba znajduje się w Łowiczu na terenie województwa łódzkiego. Działalność powstała w 1993 roku.
Produkty i usługi
Projektowanie to moja pasja. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę branżową. Wykonuję projekty w oparciu o Państwa oczekiwania oraz wymagania. Zwracam szczególną uwagę na funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Zajmuję się projektowaniem budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków usługowych i przemysłowych, obiektów sakralnych oraz użyteczności publicznej.

Oferuję:
- projektowanie budynków,
- projekty termomodernizacji budynków wraz z doborem kolorystyki elewacji, projekty rozbiórki i rozbudowy budynków, projektowanie instalacji sanitarnych,
- wykonanie projektów wodno-kanalizacyjnych, gazowych, instalacji grzewczych, technologicznych, kotłowni, węzłów cieplnych, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- wykonanie instalacji elektrycznych,
- świadectwa charakterystyki energetycznej budynków;, sporządzanie kosztorysów inwestycji budowlanych; współpraca z audytorami energetycznymi i projektantami.

Ponadto zapewniam dostawy urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, armatury i osprzętu dla instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Współpracuję z firmami wykonawczymi w zakresie budownictwa ogólnego jako podwykonawca branży instalacyjnej.

Zapraszam do skorzystania z usług firmy Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest z Łowicza. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fest Paweł Wojtysiak z lokalizacji: Łowicz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
E
Emil
Firma godna zaufania. Zrealizowali dla mnie projekt domu wraz z instalacją.
N
Norbert
Bardzo dobre biuro projektowe w Łowiczu. Polecam
M
Marek
Zleciłem panu Pawłowi projekt instalacji wodnokanalizacyjnej. Całość obsługi oceniam bardzo dobrze. Terminowość i wykonanie bez zarzutu.
W
Wojciech
Profesjonaliści. Przeprowadzili termomodernizację elewacji. Warto skorzystać z ich usług.
I
Ireneusz
Firma wykonała dla mnie projekt domu. Jestem bardzo zadowolony. Plus za atrakcyjną cenę
A
Adam
Firma wykonała dla mnie projekt przebudowy instalacji wraz z wykonaniem. Realizacja przebiegła bez niespodzianek. Firma reprezentuje bardzo fachowe podejście. Polecam
F
Frida580
Tworzą profesjonalne projekty domów i instalacji wodno- kanalizacyjnych. Nie mają wysokich cen.
D
Danylekk
Znają się na swoim fachu. Wykonali dla mnie projekt domu, polecam.
R
Remus667
Fachowcy, jakich mało. Można na nich polegać.
S
Szuxegafeda
Profesjonalna firma, z której warto skorzystać.
F
Franeczek90
Zaprojektowali dla mnie budynek firmy. Otrzymałem wiele cennych wskazówek na temat zagospodarowania przestrzeni, za które jestem bardzo wdzięczny.
P
pepe
Projektowanie budynków w profesjonalny sposób! Zleciłem wykonanie projektu domu, miałem wiele wymagań. Ta firma podołała zadaniu.