Jarosław Węglik Roboty ziemne

Układanie kostki brukowej oraz granitowej

Brukarstwo
ul. Bawełniana 7, 99-400 Łowicz łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Jarosław Węglik Roboty ziemne

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Jarosław Węglik znajduje się w Łowiczu, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w usługach brukarskich. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2008 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi brukarskie. W naszej ofercie można znaleźć układanie kostki - zarówno brukowej, jak i granitowej. Oferujemy szeroko pojęte prace ziemne, wykonywane przy pomocy specjalistycznych maszyn budowlanych. Możemy Państwu zaproponować wykonanie obrzeży ogrodowych, a także trawnikowych.

Ponadto jesteśmy w stanie wykonać z kostki brukowej:

- chodniki,
- parkingi,
- podjazdy,
- tarasy,
- ścieżki rowerowe,
- ścieżki ogrodowe.

Świadczymy również transport materiałów budowlanych, sypkich, takich jak żwir, podsypka drogowa, piasek płukany, kruszywo drogowe, torf czy czarnoziem. Towary dowozimy sprawnie pod wskazany adres.

Oprócz tego wykonywany jest szereg prac ziemnych, takich jak:

- nawodnienia i odwodnienia,
- nasypy drogowe,
- korytowanie pod drogi,
- wykopy pod budynki,
- kopanie i odmulanie stawów,
- oczyszczanie stawów,
- niwelacja terenu,
- wyburzenia i rozbiórki.

Nasza doświadczona oraz wykwalifikowana kadra pracownicza do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Roboty ziemne Jarosław Węglik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
8
Gryzli 81
Polecam.Jestem deweloperem i położyli dla mnie już około 50 tyś metrów kwadratowych powierzchni kostki brukowej na kilku budowach wraz z podbudową i oraz całą projektowaną infrastrukturą .