Jarosław Węglik Wykonawstwo robót ziemnych - transport

Prace ziemne i transport materiałów sypkich

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Bawełniana 7, 99-400 Łowicz łódzkie
(6 opinii) napisz opinię
Jarosław Węglik Wykonawstwo robót ziemnych - transport
ul. Bawełniana 7, 99-400 Łowicz łódzkie
NIP
8341586726
Telefon
Jarosław Węglik Wykonawstwo robót ziemnych - transport

Informacje

Opis działalności firmy Jarosław Węglik Wykonawstwo robót ziemnych - transport w Łowicz
Wykonawstwo Robót Ziemnych - Transport Węglik prowadzimy w Łowiczu, w województwie łódzkim. Od 2001 roku zajmujemy się pracami ziemnymi przy użyciu ciężkich maszyn. Wykonujemy zlecenia dla podmiotów gospodarczych, instytucji i osób fizycznych. Zapewniamy dokładność i dotrzymywanie terminów!
Produkty i usługi
Roboty ziemne wykonujemy przy użyciu ciężkich maszyn. Nasi doświadczeni operatorzy korzystają z koparek, koparkoładowarek, spycharek, walców, zagęszczarek i innych maszyn. Używamy również w WRZT-Węglik wywrotek do przewożenia ziemi, gruzu i innych materiałów sypkich. Ciężarówki samowyładowcze przystosowane są do jednorazowego przewożenia nawet kilkudziesięciu ton ładunków.

Prace, które wykonujemy, to m.in. niwelacja terenu. W tym celu równamy skarpy, usuwamy korzenie, a także prowadzimy rozbiórki i wyburzenia. Tak przygotowany teren nadaje się pod zakładanie ogrodów, a po wykonaniu przez nas wykopów fundamentowych również pod budowę. Kopiemy także pod instalacje podziemne, np. wodociągowe, kanalizacyjne, teletechniczne, gazowe i elektryczne. Oferujemy również jako WRZT-Węglik:
-kopanie pod przyłącza,
-kopanie pod zbiorniki wodne,
-kopanie rowów melioracyjnych,
-wykopy pod szamba,
-wykopy pod oczyszczalnie ścieków,
-kształtowanie podłoża pod kostkę brukową.

Korytujemy też pod chodniki, drogi, place i parkingi. Powierzchnie wykonujemy z kostki, spoinujemy i montujemy obrzeża. Dodatkowo oferujemy załadunek i rozładunek wielkogabarytowych i ciężkich ładunków, a zimą odśnieżanie. Usuwamy śnieg z dróg, parkingów, placów i chodników.

Dodatkowych informacji o ofercie WRZT-Węglik udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług!
Zasięg działania
Firma Jarosław Węglik Wykonawstwo robót ziemnych - transport z lokalizacji: Łowicz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
M
Mwitek
Robili u mnie wykopy pod fundament, pod przyłącza i wszystko było zostało wykonane tak, jak należy.
K
Kuba
Jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Dawno nie widziałem tak sprawnie działającej firmy. Polecam!
O
Okos_sak
To był już drugi raz jak korzystałem z ich usług - znowu się nie zawiodłem!
K
kris1967
Usługi brukarskie na najwyższym poziomie! Szybko i sprawnie wykonany cały chodnik. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.
A
Agosa344
Świetni fachowcy, na których można polegać w każdej sytuacji. Już kolejny raz skorzystałem z ich usług i ponownie jestem bardzo zadowolony.
P
polecam
Prace ziemne wykonują nowoczesnym sprzętem. Robią to na naprawdę wysokim poziomie.

Słowa kluczowe