TRANSPORT MYJNIA TIR Trans Expres S.C.

Niskie ceny oraz terminowość

Transport międzynarodowy
ul. Filtrowa 9, 99-400 Łowicz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(46) 837 88 15
Adres korespondencyjny
TRANSPORT MYJNIA TIR Trans Expres S.C. K.K.A Siekierscy Ul. Filtrowa 9 99-400 Łowicz tel. 606 457 050, 48 46 8378815, 48 885555431 transexpres3@o2.pl
TRANSPORT MYJNIA TIR Trans Expres S.C.

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Trans Expres zajmuje się transportem międzynarodowym. Funkcjonujemy na rynku od 2017 roku, a nasza siedziba znajduje się w Łowiczu, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Już od wielu lat zajmujemy się transportem towarów na terenie Polski oraz zagranicy. Posiadamy 40 ciągników z chłodnią, co pozwala nam na przewóz każdego rodzaju towaru, na przykład:

- mięsa,
- owoców,
- warzyw,
- słodyczy,
- serów,
- odzieży,
- leków,
- ładunków drobnicowych.

Dysponujemy potężnym zapleczem logistycznym oraz spedycyjnym, dzięki czemu sprawnie i bez zakłóceń rozwozimy dany towar po całej Europie. Nasze auta są wyposażone w nowoczesne systemy GPS, co skraca czas transportu. Gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia dzięki podwójnej obsadzie w każdym pojeździe. Kierowcy mogą w ciągu dnia przejmowaćstery za kółkiem, dlatego też czas przewozu towarów skracany jest przez nas do minimum.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy mają na koncie lata praktyki w zawodzie oraz są obeznani z najważniejszymi trasami w kraju i za granicą. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu oraz zachowanie wszelkich norm oraz zaleceń dotyczących przewozu każdego rodzaju towaru. Współpracujemy także z dużymi firmami. Wielkość przewożonego towaru to dla nas nie problem. Gwarantujemy niskie ceny, terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu każdego, nawet najmniejszegozlecenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń