Geo-Mar Pracownia geodezyjna Marcin Drabik

Usługi geodezyjne - mapy, kompletowanie dokumentacji, tyczenie obiektów i dróg

Geodezja
ul. Katarzynów 17, 99-400 Łowicz łódzkie
(11 opinii) napisz opinię
Geo-Mar Pracownia geodezyjna Marcin Drabik
ul. Katarzynów 17, 99-400 Łowicz łódzkie
Telefon
Geo-Mar Pracownia geodezyjna Marcin Drabik

Informacje

Opis działalności firmy Geo-Mar Pracownia geodezyjna Marcin Drabik w Łowicz
Pracownię geodezyjną Geo-Mar założyliśmy w Łowiczu, na terenie województwa łódzkiego. Działamy od 2011 roku, jednak nasze doświadczenie w branży jest znacznie dłuższe. Właścicielem firmy jest Marcin Drabik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jako kadra Pracowni Geodezyjnej Geo-Mar współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i inwestorami budowlanymi. Oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji. Przygotowujemy mapy do celów projektowych. Załatwiamy formalności oraz ubiegamy się w urzędzie o pozwolenie na rozpoczęcie pomiarów. Na podstawie mapy zasadniczej przygotowujemy nowy projekt i kompletujemy operat geodezyjny. Po zatwierdzeniu mapy przez urząd oddajemy inwestorowi komplet dokumentów, które są podstawą do rozpoczęcia prac budowlanych.

Prowadzimy pomiary sytuacyjno-wysokościowe i tyczymy nowe obiekty wraz z siecią uzbrojenia terenu. Po zakończeniu inwestycji przeprowadzamy pomiary inwentaryzacyjne. Są one niezbędne przed odbiorem budynku.

Do naszych usług należy także:
- sporządzanie dokumentacji i zdjęć terenu,
- budowa systemów informacji przestrzennej,
- usługi reprodukcyjne,
- wytyczenie działek,
- wznowienia granic,
- rozgraniczanie terenu.

Współpracujemy z Klientami, którzy chcą zamienić stan prawny swojej nieruchomości. W tym celu sporządzamy mapy do celów prawnych. Pomagamy w wyznaczeniu granic działek i doradzamy przy załatwianiu formalności urzędowych.

Nasze usługi obejmują również obiekty inżynierskie. Możemy uczestniczyć w budowie dróg oraz w pomiarach dotyczących przemieszczeń i odkształceń budowli.

Zapraszamy do kontaktu - Pracownia geodezyjna Geo-mar w Łowiczu.
Zasięg działania
Firma Geo-Mar Pracownia geodezyjna Marcin Drabik z Łowicz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
B
Borys
Firma jest znana w naszym regionie. Wiemy, że geodeci posługują się nowoczesnym sprzętem, w trakcie pomiarów nie generują błędów ani pomyłek i są szczegółowi.
D
Dominika
Poprosiłam tę firmę o pomiary w zakresie wznowienia granic działki. Pomogli mi uzupełnić wszystkie dokumenty do urzędu. Sami zajęli się formalnościami.
I
Ireneusz
Firma pomogła nam w przygotowaniu nowej mapy i opracowaniu terenu. Wykonali zdjęcia i dokładne pomiary. Wszystko na czas.
K
Kuba
Z chęcią polecam tę firmę. Uważam, że doskonale znają się na prawie budowlanym oraz potrafią wykonać pomiary zgodnie ze specyfikacją. Zachowali odpowiednią dokładność pomiarów terenowych podczas wznoszenia obiektu handlowego. Sami przygotowali potrzebne dokumenty oraz mapę do celów projektowych.
P
Paweł
Albo tacy zapracowani, albo ktoś łaskę robi że odbierze telefon. Dziękuję za współpracę, szkoda zdrowia.
A
Asia
Każdemu zależy na dobrze wykonanej pracy - tutaj może otrzymać taką gwarancję rzetelności.
S
Sebastian
Jeżeli ktoś raz skorzysta z usług, na pewno nie będzie żałować i zwróci się o nie ponownie.
Z
Zosia
Rzetelna, profesjonalna i przede wszystkim terminowa firma. W 100% godna polecenia.
K
Karolina
Szczerze polecam i również zamierzam dalej kontynuować współpracę.
I
Irek
Bardzo rzetelna i godna polecenia firma. Cieszę się, że udało nam się współpracować. Praca została wykonana przez Pana Marcina starannie i bezproblemowo. Mogliśmy liczyć na szybki czas realizacji, wsparcie swoją wiedzą w razie wątpliwości oraz przyjemną atmosferę.
M
Miłosz
Profesjonalny i rzeczowy geodeta znający się na swoim fachu. Szybko, sprawnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. Serdecznie polecam.