JAN-ROK SERWIS AGD

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny małego oraz dużego AGD

Serwis sprzętu AGD
os. Bratkowice 24-27 Pawilon-Młodzieżowa, 99-400 Łowicz łódzkie
Poniedziałek 9:30 - 16:00
Wtorek 9:30 - 16:00
Środa 9:30 - 16:00
Czwartek 9:30 - 16:00
Piątek 9:30 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(12 opinii) napisz opinię
JAN-ROK SERWIS AGD

Informacje

Opis działalności
Jan-Rok to serwis AGD z wieloletnią historią. Powstał w 1999 roku i niezmiennie zajmuje się naprawą urządzeń używanych w domach, mieszkaniach i lokalach usługowych oraz gastronomicznych. Firma, której właścicielem jest Jan-Rok ma siedzibę w Łowiczu ale prowadzi również drugi punkt pod adresem: 09-410 Płock, Walecznych 9a, tel. 24 268 66 20
Produkty i usługi
Trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez urządzeń AGD, dlatego ich awarie są tak problemowe. Na szczęście można skontaktować się z serwisem AGD firmą Jan-Rok i zlecić naprawę nawet poważnie uszkodzonych urządzeń. Przedsiębiorstwo zapewnia dotrzymywanie terminów, konkurencyjne ceny i użycie oryginalnych części zamiennych. Jest to szczególnie ważne w przypadku wykonywania przez pracowników Jan-Rok serwisu gwarancyjnego. Firma podejmuje się gwarancyjnych napraw urządzeń takich marek jak Bosch, Siemens, Elektrolux, AEG, Beko, Zanussi, Samsung, Liebherr, Candy, Smeg. Może również wykonywać naprawy pogwarancyjne, m.in. urządzeń Amica, Wrozamet, Indesit, Ariston, Whirlpool, Ignis, Samsung i Braun.

Najczęściej Jan-Rok naprawia pralki, a serwis polega na wymianie uszkodzonych modułów sterowania, grzałek, bębnów, pomp i uszczelek oraz filtrów na nowe. Ponadto na ofertę firmy składa się serwis zmywarek, w tym tych przemysłowych, okapów i lodówek. Oferta obejmuje również:
-serwis piekarników elektrycznych,
-serwis odkurzaczy,
-serwis kuchni mikrofalowych,
-serwis krajalnic,
-serwis term,
-serwis grzejników elektrycznych.

U klienta albo w serwisie naprawiane są też roboty kuchenne, suszarki, czajniki, żelazka i inne urządzenia małego AGD.

Więcej informacji dotyczących firmowej oferty znajduje się na stronie internetowej, natomiast wizytę serwisanta z Jan-Rok można zamówić telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
W
Wioletta
Szybko, dokładnie i tanio. Taki jest serwis AGD prowadzony przez Jan-Rok. Polecam ich usługi.
J
Justyna
Wymienili moduł sterujący i pralka działa! Trochę to kosztowało, ale opłacało się, więc polecam Jan-Rok.
W
Wojtek
Jan-Rok naprawia zarówno duże, jak i małe AGD. Polecam usługi tego serwisu.
M
Mirek
Przystępne ceny części zamiennych. Polecam firmę Jan-Rok, bo dzięki nim można tanio naprawić AGD.
P
Piotr
Mam w domu kuchenkę Amica, ale już po gwarancji. Na szczęście firma Jan-Rok serwisuje także takie urządzenia.
G
Gosia
Serwis gwarancyjny prowadzony przez Jan-Rok to pewność, że urządzenie jest naprawiane tak, jak to przewidział producent. Dlatego im ufam.
R
Rocky_6665
W mojej restauracji ostatnio naprawili lodówkę. Bez tego serwisu musiałbym kupować drogie urządzenie, a nie mam aktualnie środków na taki zakup.
M
Marta
Nie chciałam kupować nowej pralki, dlatego zleciłam firmie Jan-Rok naprawę starej. I to był dobry krok, bo po wymianie części działa bez zarzutu!
P
Peva512
Jan-Rok to solidny serwis AGD. Moja siostra mi ich poleciła i miała rację. Pralka działa jak nowa!
K
Kubiq723
Dobry serwis AGD. Naprawiają u klienta albo w swoim zakładzie. Można im zaufać.
K
kris1967
Serwis AGD, który mogę polecić każdemu. Firmę Jan-Rok znam od kilkunastu lat i przez ten czas kilka razy zlecałem im różne naprawy. Serwisowali pralkę, lodówkę, okap i nawet odkurzacz. Zawsze im się udawało i to całkiem szybko. Ceny nie były wysokie.
J
Joanna
Firma Jan-Rok naprawdę się postarała i naprawiła pralkę w moim mieszkaniu w godzinę. Serwisant przyjechał i akurat miał pod ręką odpowiednie części zamienne, więc je zamontował. Teraz pralka działa już bez zarzutu i mogę normalnie prać. Dziękuję!