Marpol

Sprzedaż i Produkcja Palet

Palety
ul. Płocka 1, 99-400 Łowicz łódzkie
(9 opinii) napisz opinię
Marpol
ul. Płocka 1, 99-400 Łowicz łódzkie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Marpol

Informacje

Opis działalności firmy Marpol w Łowicz
Przedsiębiorstwo Marpol zajmuje się produkcją palet niestandardowych i na zamówienie klienta. Działamy nieprzerwanie od 1994. Siedziba zakładu mieści się w Łowiczu, na terenie województwa łódzkiego. Gwarantujemy zadowolenie z naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Specjalnością naszej firmy jest produkcja palet. Dodatkowo prowadzimy również sprzedaż i skup palet drewnianych. Wykonujemy palety na indywidualne zamówienie klienta. Uwzględniamy każdy szczegół, aby w pełni zadowolić naszych kontrahentów.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam zajęcie stabilnej pozycji na rynku. Cieszymy się zaufaniem i opinią rzetelnej firmy. Zatrudnieni w zakładzie pracownicy to doświadczeni i wykwalifikowany personel, który z przyjemnością udzieli Państwu niezbędnej pomocy.

Do naszych obowiązków należy:

- produkcja palet,
- produkcja palet pod zamówienie klienta,
- produkcja palet niestandardowych,
- sprzedaż europalet,
- sprzedaż palet,
- skup palet.

Oferujemy Państwu palety jednorazowe, palety drewniane oraz palety fumigowane. Zapewniamy, że produkty firmy Marpol są trwałe i solidne. Doskonale nadają się do transportu, magazynowania czy przechowywania towarów. Cieszymy się sporym uznaniem na rynku lokalnym, jednak z roku na rok przybywa nam klientów z całego kraju. Rosnąca sprzedaż i baza klientów to owoc naszej wytężonej pracy i profesjonalnego podejścia.

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące oferty, terminów i produktów. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Marpol z lokalizacji: Łowicz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
I
Ilakowicz54
p
M
Maja_mala
p
M
Mirobelka662
p
N
Nagulek_345
p
M
Marek
Firma stanęła na wysokości zadania realizując moje duże zamówienie na palety i to w krótkim czasie. Po prostu można na nich polegać.
M
Maciej
Palety ok, w terminie i dobra jakość w przystępnej cenie. Polecam.
C
Czarek
Zamówiłem u nich różnego rodzaju palety. Wszystko wykonane w terminie, firma poważnie traktuje klientów.
I
Igor
Udany zakup większej ilości europalet z przeznaczeniem do transportu. Korzystna dla mnie cena, więc tym bardziej jestem zadowolony.
M
Marcin
Regularnie zamawiam u nich palety. Bardzo solidne, nie ma problemu z zamówieniami na palety o innych rozmiarach, niż standardowe. Ogólnie firma wyjątkowo rzetelna.