Marpol Producent Palet P.H.U Paweł Kotowicz

Sprzedaż i produkcja palet

Palety
ul. Płocka 1, 99-400 Łowicz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marpol Producent Palet P.H.U Paweł Kotowicz
ul. Płocka 1, 99-400 Łowicz łódzkie
NIP
8341519919
Telefon
Marpol Producent Palet P.H.U Paweł Kotowicz

Informacje

Opis działalności firmy Marpol Producent Palet P.H.U Paweł Kotowicz w Łowicz
Przedsiębiorstwo Marpol zajmuje się produkcją palet niestandardowych i na zamówienie klienta. Działamy nieprzerwanie od 1994. Siedziba zakładu mieści się w Łowiczu, na terenie województwa łódzkiego. Gwarantujemy zadowolenie z naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Specjalnością naszej firmy jest produkcja palet. Dodatkowo prowadzimy również sprzedaż i skup palet drewnianych. Wykonujemy palety na indywidualne zamówienie klienta. Uwzględniamy każdy szczegół, aby w pełni zadowolić naszych kontrahentów.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam zajęcie stabilnej pozycji na rynku. Cieszymy się zaufaniem i opinią rzetelnej firmy. Zatrudnieni w zakładzie pracownicy to doświadczeni i wykwalifikowany personel, który z przyjemnością udzieli Państwu niezbędnej pomocy.

Do naszych obowiązków należy:

- produkcja palet,
- produkcja palet pod zamówienie klienta,
- produkcja palet niestandardowych,
- sprzedaż europalet,
- sprzedaż palet,
- skup palet.

Oferujemy Państwu palety jednorazowe, palety drewniane oraz palety fumigowane. Zapewniamy, że produkty firmy Marpol są trwałe i solidne. Doskonale nadają się do transportu, magazynowania czy przechowywania towarów. Cieszymy się sporym uznaniem na rynku lokalnym, jednak z roku na rok przybywa nam klientów z całego kraju. Rosnąca sprzedaż i baza klientów to owoc naszej wytężonej pracy i profesjonalnego podejścia.

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące oferty, terminów i produktów. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Marpol Producent Palet P.H.U Paweł Kotowicz z lokalizacji: Łowicz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń