Agro-Bud Gajda spółka jawna

Budowlane materiały niezbędne w pracach wykończeniowych

Materiały budowlane
99-400 Dąbkowice Górne 44 łódzkie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
(46) 838 90 46
Agro-Bud Gajda spółka jawna

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Agro-Bud powstało w 2005 roku i znajduje się w Dąbkowicach Górnych, w województwie łódzkim. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały budowlane niezbędne w pracach wykończeniowych, a także nawozy, opał oraz pasze. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również transportem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Agro-Bud to przedsiębiorstwo, które dostarczy Państwu profesjonalne materiały budowlane przydatne w budowie lub remoncie mieszkania i domu jednorodzinnego.

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi blachodachówki oraz wiele innych materiałów dekarskich. Ten rodzaj pokrycia dachów stał się bardzo modny ze względu na jego długą żywotność, a także lekkość. Lekkie pokrycie jest w stu procentach bezpieczne także dla płaskich dachów. Kolejnym atutem tego produktu jest jego uniwersalność. Materiał wykonania blachodachówki to blacha cynkowana, która jest odporna na ciężkie warunki atmosferyczne i doskonale ochroni nasz dom. Produkty, które oferujemy, mają wysokie parametry techniczne, ale także wizualne. Są łatwe w montażu i można zakupić je w naprawdę oryginalnych wzorach i kolorach. Blachodachówkę można dopasować do stylu budynku. Zapewniamy transport blachodachówki z odpowiednim zabezpieczeniem. W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się także:
- kleje budowlane,
- cement,
- beton,
- wełna mineralna,
- tarcica drewniana,
- blachy.

Materiały wnętrzarskie pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Do prac wykończeniowych dachu polecamy także naszą tarcicę budowlaną, która przechowywana jest w odpowiednich warunkach i do Klienta dociera w idealnym stanie.

Jeżeli zabieracie się Państwo do ocieplania lub wygłuszania elewacji, warto jest wybrać nasze wełny mineralne, które zapewniają wysoką izolację akustyczną i cieplną.

Jeżeli nie macie Państwo własnego transportu, chętnie dowieziemy towar na wyznaczone miejsce.

Zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Agro-Bud z Dąbkowic Górnych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Arkadiusz
Solidne kleje i zaprawy. Przydały się podczas remontu mojego domu. Wszystkie pochodzą od sprawdzonego dostawcy.
K
Konrad
Wynająłem ich firmę do załadunku materiałów wielkogabarytowych. Mają nowoczesny samochodowy dźwig hydrauliczny, który może przetransportować naprawdę ciężkie towary bez obawy o zniszczenie mienia.
J
Jędrzej
Firma nie tylko sprzedała mi tarcicę w dobrej cenie, ale również zajęła się jej transportem. Drewno jest naprawdę wysokiej jakości i stanowi doskonały budulec w budowie domu.
O
Oliwia
Polecam ten sklep. Firma ma naprawdę szeroki wybór materiałów budowlanych, które z pewnością przydały się podczas budowy mojego domu. Blachodachówka, którą u nich kupiłam, spełnia swoją funkcję wizualną i jej kolor oraz wzór dopasowany jest do całej konstrukcji dachowej. Jest też wytrzymała i dobrze wytrzymuje silne podmuchy wiatru na terenach, w których mieszkam.