PSB Mrówka Zduny FPHU Grzegorz Grzegory

Zakup materiałów budowlanych

Materiały budowlane
99-440 Zduny 107b łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(46) 838 81 00
PSB Mrówka Zduny FPHU Grzegorz Grzegory

Informacje

Opis działalności
Oddział PSB Mrówka powstał w 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zdunach, na terenie województwa łódzkiego. Właściciel to Grzegorz Grzegory.
Produkty i usługi
Proponujemy Państwu naprawę duży wybór materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Z racji tego, że jesteśmy częścią dużej sieci hurtowni, nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia.

Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. W asortymencie posiadamy cegły klinkierowe i ceramiczne MAX. Poza tym sprzedajemy także beton komórkowy biały i szary oraz cement i wapno. Nasze magazyny zasila też: styropian, wełna, folia i papa termozgrzewalna. Zakpić można również pokrycia dachowe i płyty kartonowo-gipsowe. Dodatkowo proponujemy: masy wyrównujące, kleje, farby i gładzie, gipsy oraz tynki firm Atlas, Baumit i Izolbet.

Znaleźć można u nas też: elektronarzędzia, rynny, bramy i ogrodzenia, a także drzwi. Ponadto oferujemy: belki nadprożowe, płyty drogowe, bloczki betonowe, stropy i płyty obornikowe.

Zaproponować możemy także usługi transportu i rozładunku HDS. Prowadzimy sprzedaż: huśtawek ogrodowych, mebli ogrodowych, altanek ogrodowych oraz artykułów dekoracyjnych. Uzupełnienie asortymentu stanowi: chemia gospodarcza, artykuły gospodarstwa domowego oraz wyposażenie łazienek: szafki łazienkowe i akcesoria łazienkowe. Zakupić można również artykuły elektryczne i hydrauliczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brzeziński, łowicki, Łódź, Skierniewice, zgierski, Płock, sochaczewski, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń