Dekarstwo-Blacharstwo Bobiciurari Gabi Rostas

Naprawy dekarskie, obróbki blacharskie i montaż membran wodoodpornych

Dachy i usługi dekarskie
al. Kościuszki 22, 90-419 Łódź Śródmieście, łódzkie
(2 reviews) napisz opinię
Dekarstwo-Blacharstwo Bobiciurari Gabi Rostas
al. Kościuszki 22, 90-419 Łódź Śródmieście, łódzkie
Telefon
Dekarstwo-Blacharstwo Bobiciurari Gabi Rostas

Informacje

Opis działalności firmy Dekarstwo-Blacharstwo Bobiciurari Gabi Rostas w Łódź
Firmę dekarsko-blacharską Bobiciurabi założył Gabi Rostas. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Założona przez nas firma Bobiciurari zajmuje się budową oraz naprawą dachów płaskich i spadzistych. W naszym zespole pracują dekarze oraz blacharze, którzy zadbają o prawidłowy montaż i wykończenie więźby dachowej, a następnie kalenicy, połaci, kosza, okapu oraz całego orynnowania.

Pomożemy załatać pęknięte poszycia dachowe oraz zamontujemy zupełnie nowe pokrycie. Na rynku dostępnych jest wiele materiałów dekarskich, takich jak dachówki, blachodachówki, płyty trapezoidalne, gonty czy papy termozgrzewalne. My chętnie doradzimy przy wyborze materiałów, a także zrealizujemy takie usługi jak:
- montaż dachu płaskiego,
- montaż i wykończenie dachu na obiekcie przemysłowym,
- malowanie dachu,
- budowa komina,
- krycie dachów płaskich membraną,
- montaż orynnowania,
- montaż okien dachowych.

Bardzo często zajmujemy się renowacją i remontami dachów płaskich na obiektach przemysłowych. W takim przypadku stosujemy specjalne membrany - wodoszczelne i niezawodne materiały, które zapewniają wysoką ochronę budynku przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Pracujemy również na papach termozgrzewalnych, które mają właściwości hydroizolacyjne i świetnie sprawdzają się w miejscach narażonych na urazy mechaniczne. Wykonane w większości z mas bitumicznych oraz licznych dodatków są także odporne na promienie UV, kwaśne deszcze oraz doskonale przylegają do podłoża.

Osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu - Bobiciurari z Łodzi.
Zasięg działania
Firma Dekarstwo-Blacharstwo Bobiciurari Gabi Rostas z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
I
Iwona
Polecam firmę Bobiciurari, ponieważ Panowie w terminie wykonali ustalone prace renowacyjne. Zdemontowali starą blachodachówkę i położyli nową. Poza tym wykończyli też nasz komin, łącznie z zamontowaniem nowego przewodu.
G
Grzesiek
Dekarze z tej firmy wymienili nam dachówkę oraz zamontowali nowe okna dachowe. Dobrze wykonali swoją pracę, bo przy ostatniej wichurze z dachem kompletnie nic się nie stało, chociaż parę gałęzi obiło się o całą konstrukcję.