BeautyNova

Artykuły kosmetyczne i artykuły używane w medycynie estetycznej

Salony SPA i odnowa biologiczna
al. Kościuszki 74/78, 93-437 Łódź Śródmieście, łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
BeautyNova
al. Kościuszki 74/78, 93-437 Łódź Śródmieście, łódzkie
Telefon
BeautyNova

Informacje

Opis działalności firmy BeautyNova w Łódź
BeautyNova to hurtownia internetowa specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do stosowania w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej. Firma, której właścicielką jest Lucyna Sodol działa od końca lat 90. XX wieku. Jej siedziba znajduje się w Łodzi.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach zakupy online są wygodną i bezpieczną formą pozyskiwania potrzebnych produktów kosmetycznych i artykułów medycyny estetycznej. W hurtowni BeautyNova można nabyć środki i urządzenia renomowanych marek, w atrakcyjnych cenach. Środki używane podczas zabiegów upiększających i poprawiających wygląd ciała przebadane są dermatologicznie, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Przykładem takich artykułów są wypełniacze do zmarszczek oraz preparaty do mezoterapii igłowej. W zależności od potrzeb dostarczane są preparaty nawilżające, antycellulitowe, rewitalizujące, napinające, przeciwzmarszczkowe oraz zapobiegające łysieniu i likwidujące przebarwienia. Dostępne są też peelingi chemiczne, maski, kremy, pełne pakiety zabiegowe i profesjonalne kosmetyki do twarzy. W salonach kosmetycznych znajdują zastosowanie także balsamy do ciała, oleje do masażu i środki do demakijażu. BeautyNova sprzedaje również:
-środki do pielęgnacji stóp,
-środki do pielęgnacji dłoni,
-kosmetyki do makijażu twarzy,
-kosmetyki do makijażu oczu,
-kosmetyki do makijażu ust,
-środki do depilacji,
-henna,
-kosmetyki do stylizacji rzęs.

Nie brakuje też potrzebnych przy zabiegach cążek, patyczków, frezów, szpatułek, wacików, ręczników i igieł. Uzupełnieniem oferty są jednorazowe maski, rękawiczki foliowe i kapcie oraz środki do dezynfekcji. Narzędzia wielorazowego użytku mogą być odkażane w autoklawach. Inne urządzenia sprzedawane w hurtowni to maszyny do ultradźwięków i mikrodermabrazji.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie hurtowni BeautyNova. Pełne asortyment wraz z możliwością zakupienia znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma BeautyNova z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń