Chróścielewska Magdalena Kancelaria Adwokacka


al. Kościuszki 98 lok. 5
90-442 Łódź, woj. łódzkie
Informacje
Chróścielewska Magdalena Kancelaria Adwokacka prowadzi działalność w branży Adwokaci.
Siedziba firmy znajduje się w Łódź ( województwo łódzkie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Chróścielewska Magdalena Kancelaria Adwokacka – kieruj się pod adres: al. Kościuszki 98 lok. 5, Łódź
Z Chróścielewska Magdalena Kancelaria Adwokacka możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: magdalenachroscielewska@poczta.onet.pl
lub telefonicznie, pod numerem 666 609 065
Podobne firmy w okolicy
Adwokat Maria Szarf Kancelaria Adwokacka Logo
al. Mickiewicza 11 lok. 14, Łódź
Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych na terenie całego kraju, współpracując z doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi, oferując rozwiązaniaprawne odpowiednie do założonych celów.
al. Mickiewicza 11, Łódź
Kancelaria adwokacka świadczy szerokie usługi prawnicze w zakresie obsługi podmiotów gospodarczychi osób fizycznych (sprawy gospodarcze, lokalowe, spadkowe, regulowanie stanów prawnych nieruchomości, sprawy rodzinne i opiekuńcze,likwidacja szkód osobowych i rzeczowych oraz prowadzenie spraw karnych).
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek Logo
Wólczańska 124 lok. 7, Łódź
Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną i fachową obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym. Zapewniamy zindywidualizowane podejście, gwarantując skuteczne reprezentowanie interesów naszego Klienta.
al. Kościuszki 111, Łódź
Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego oraz administracyjnego.Zajmujemy się przygotowywaniem spraw, sporządzaniem pism procesowych (pozwów, wniosków, oświadczeń), a także środków odwoławczych.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(82 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Chrap
2018-10-14
Kancelaria pani Magdaleny Chróścielewskiego to miejsce na bardzo wysokim poziomie. Pracuje tam bardzo konkretna, rzeczowa, a przy tym miła pani adwokat, u której byłem kilka razy po poradę prawną. Jestem bardzo zadowolony z efektów, zawsze wychodzę dobrze poinformowany.
Włodziarz
2018-10-06
Spokojnie polecam tę Panią adwokat w sprawach rodzinnych Moja sprawa była bardzo skomplikowana, chciałem pozbawienia praw rodzicielskich mojej żonie i dzięki Pani Magdalenie Chróścielewskiej wszystko się udało. Zdobyli wszystkie konieczne dowody i wywalczyli to co chciałem.
Rabarbarowa
2018-09-28
Rewelacyjna, rzeczowa Pani adwokat. Wreszcie miałam okazje być u prawnika, któremu naprawdę mogłam zaufać! Polecam!
Aldona
2018-09-17
Witam, chciałam z miejsca bardzo podziękować Pani mecenas Chróścielewskiej za wspaniałą współpracę i wielkie zaangażowanie w prowadzenie mojej sprawy o uregulowanie kontaktów ojca z dzieckiem! Sprawa była bardzo stresująca i wykańczająca - zarówno finansowo jak i psychicznie, ale na szczęście trafiłam na Panią mecenas Chróścielewską, która okazała się być konkretną i skuteczną prawniczką, a przy tym bardzo miłą, serdeczną osobą. Sprawa skończyła się walką w sądzie i naprawdę nie wyobrażam sobie co by było gdybym trafiła na kogoś innego - Pani mecenas w sądzie była stanowcza i jednocześnie bardzo opanowana i choć prawnik mojego ex też był bardzo dobry, z łatwością udało jej się wygrać sprawę. Dzięki Pani mecenas udało mi się przejść przez ten trudny etap w moim życiu i na nowo wszystko uporządkować. POLECAM I POZDRAWIAM!
Piper
2018-08-20
Bardzo dobrze wspominam wizytę w kancelarii pani mecenas MagdalenChróścielewskiej wspominam świetnie. Żadnych opóźnień, komplikacji, a samo spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Poprosiłam o pomoc w przygotowaniu umowy najmu i taką pomoc otrzymałam.
AGilo
2018-08-12
Bardzo mnie do siebie przekonała ta kancelaria, pomimo, że na początku byłem bardzo nieufny. Zależy im na tym, żeby klient wyszedł od nich zadowolony, mają bardzo proludzkie podejście, a przy tym możliwościami rozwiązania sprawy sypią jak z rękawa. Dla nich chyba nie ma rzeczy niemożliwych.
Donata
2018-08-06
Bardzo dobra kancelaria, a ich usługi warte każdej wydanej złotówki. Bardzo przykładają się do każdej sprawy. Mój problem nie był jakiś spektakularny, ale odnosiłam wrażenie, że zależy im na realnej pomocy i wsparciu klienta w stresującej sytuacji.
Rossa4
2018-07-16
Chciałabym, żeby wszyscy adwokaci byli tacy. Pracują tam ciepli i otwarci ludzie, którzy wykazują naprawdę duży profesjonalizm. Staną na głowie dla swojego klienta i najważniejszą wartością dla nich jest jego dobro. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Roszpunka
2018-07-08
Jeden z prawników pracujących w tej kancelarii pomagał mi przy mojej niekończącej się sprawie o spadek po ojcu. Nagle, dzięki jego pomocy, okazało się, że sprawa nie jest taka znowu przegrana i mogłam otrzymać należną mi część spadku bez zbędnych kontaktów z upiorną rodzinką. Jestem bardzo zadowolona z usługi, polecam!
Pazosia
2018-06-30
Wszystko zależy od tego kto czego od prawnika oczekuje, ale osobiście muszę polecić Panią mecenas Chróścielewską. Prowadzi świetną kancelarie, gdzie naprawdę wszyscy prawnicy są specjalistami na światowym poziomie ze swoich dziedzin. Chyba jedyne takie miejsce w Łodzi, które jednocześnie skupia tylu wspaniałych ludzi i jednocześnie jest tak przyjazne i otwarte na klienta.
Waflelowa
2018-06-25
Najwyższy standard z jakim kiedykolwiek się spotkałem! Kancelarie bardzo polecam, zwłaszcza dla osób zmęczonych amatorszczyzną łódzkich prawników. Chróścielewscy są bez porównania lepsi.
Bąbelkowa
2018-06-09
Z kancelarią jak i z pracującymi w niej prawnikami mam same dobre doświadczenia :) Moim zdaniem kancelaria Pani Chróścielewskiej zdecydowanie jest godna uwagi i ciężko jakkolwiek porównywać ją do konkurencji. To zupełnie inna klasa! Tutaj na pierwszy miejscu stoi jakość i dobro klienta, a nie to by osiągnąć jak największe przychody. Pod tym względem kancelaria naprawdę inna niż wszystkie ;)
Ronaldo
2018-05-28
Skuteczni, uczciwi prawnicy. Czego tu więcej chcieć... :) daję wielki pozytyw!
Wernyhora
2018-05-24
Kancelaria zdecydowanie godna polecenia! Byłem klientem w sumie dwukrotnie - za każdym razem u innego z pracujących tam adwokatów i naprawdę nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Wszyscy byli wobec mnie bardzo uprzejmi i uczciwie przykładali się do swojej pracy, a ja nie musiałem się właściwie niczym martwić.
LochNess
2018-05-13
Pani Magdalena Chróścielewska nie dość, że jest bardzo doświadczoną i konkretną prawniczką, to jeszcze naprawdę uczciwą i szczerą osoba. Współpracując z nią mogłam niczym się nie martwić i po prostu odprężyć, bo od razu zrozumiałam, że jestem w dobrych rękach, a Pani mecenas zrobi wszystko co w jej mocy by mi pomóc.
Basia
2018-04-24
Pani mecenas Chróścielewska to najlepszy prawnik w Łodzi. Nie wiedziałam do kogo zgłosić się ze skomplikowaną sprawą rozwodową bo bałam się, że to wszystko będzie bardzo długo trwało. Pani mecenas przeprowadziła całą sprawę z orzeczeniem o winie męża. Jestem bardzo zadowolona, że poszło tak gładko!
Olka
2018-04-17
Zachęcam do wizyty w kancelarii pani Chróścielewskiej. To najlepszy adwokat w Łodzi. W sprawach spadkowych jedyna i niezastąpiona. Dzięki niej sprawę o podział spadku załatwiłam z rodziną bardzo szybko.
Justyna
2018-04-13
Kiedy mama chciała ode mnie uzyskać alimenty stwierdziłam, że nie ma ku temu żadnych podstaw. Sama zarabiam niewiele, a mama jest nadal zdolna do pracy. Stwierdziłam, że pójdę do dobrego prawnika, który mi pomoże w tej sprawie. Wybór kancelarii pani mecenas był najlepszą opcją. Bardzo mi pomogła - dziękuję!
BardzoDobrze
2018-03-28
Bardzo dobra specjalistka w dziedzinach prawa spadkowego i rodzinnego. Powiem szczerze, że idąc pierwszy raz na umówioną wizytę do Pani Chróścielewskiej nie spodziewałem się, że będzie AŻ TAK dobrze. Widać, że Pani mecenas przykłada się do każdej prowadzonej sprawy i mimo sławy w środowisku prawniczym nie odbiła jej przysłowiowa "palma". Świetna, skuteczna prawniczka, a dodatkowo prywatnie bardzo miła osoba. Polecam.
Agnieszka
2018-03-25
Ech Pani Chróścielewska, najlepsza prawniczka u jakiej byłam. Prowadziła rok temu mój rozwód i bardzo dużo zawdzięczam jej podejściu do sprawy. Od początku naszej współpracy Pani Magda robiła wszystko co w jej mocy bym przez rozwód przeszła możliwie szybko, bezboleśnie i by to wszystko zakończyło się z korzyścią dla mnie. Jestem jej za to bardzo bardzo wdzięczna! Wspaniała prawniczka i po prostu miła, dobra osoba. Polecam.
Jordaniaaa
2018-03-18
Szkoda, że tak mało jest tak wykwalifikowanych i jednocześnie ludzkich prawników jak Pani Magda Chróścielewska! Cieszę się, że trafiłam akurat do niej, bo bardzo pomogła mi się pozbierać po rozwodzie i szybko uporządkować cały ten bałagan, w którym tkwiłam. Nigdy wcześniej nie miałam okazji współpracować z tak miłą i otwartą prawniczką.
JamajkaIsland
2018-02-24
Polecam kancelarię Pani Magdaleny Chróścielewskiej. Prawniczka jakich mało. Zaangażowała się w prowadzenie mojej sprawy w stu procentach i dała z siebie wszytko by zamknąć ją moim zwycięstwem - skutecznie. Pracowała nawet poza godzinami kancelarii i zawsze była pod telefonem byleby dopiąć swego. Jestem niesamowicie wdzięczna za taką postawę z jej strony, bo naprawdę nie wiem co bym zrobiła gdybym do niej nie trafiła. Moja sytuacja życiowa była w tamtym okresie naprawdę ciężka, a Pani Magda mnie z tego wyciągnęła.
Krystyna
2018-02-21
Kancelaria Pani Chróścielewskiej to bardzo przyjazne i takie wręcz rodzinne miejsce. Widać, że atmosfera pracy jest bardzo dobra i takie jest też podejście prawników do klientów. Ja rozwodziłam się z pomocą Pani Magdy miesiąc temu i zostałam potraktowana naprawdę bardzo miło. Pani Magda okazała mi dużo wsparcia zarówno prawnego jak i emocjonalnego, na co z pewnością nie mogłabym liczyć u nikogo innego! Potrafi świetnie poprowadzić sprawę a także podbudować na duchu. Jednym słowem Polecam.
Juzia
2018-02-14
Nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona z usług prawnika. Pani Magdalena Chróścielewska to prawdziwa profesjonalista i osoba o olbrzymim zakresie wiedzy. Pomogła mi z bardzo skomplikowaną sprawą spadkową, kiedy nikt inny nie chciał mi pomóc. Polecam.
Zuza87
2018-01-30
Chciałam bardzo podziękować Pani Magdzie za pomoc i niesamowite wsparcie jakie mi dała w trudnych dla mnie chwilach - kiedy rozwodziłam się z mężem. Pani Magda to najlepsza prawniczka u jakiej kiedykolwiek byłam. To bardzo miła, otwarta kobieta, a jednocześnie skuteczną i uzdolnioną prawniczką. Pomogła mi zarówno prawnie jak i emocjonalnie.
Naomi
2018-01-25
Pani Chróścielewska jest po prostu wspaniała. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak miłej i życzliwej prawniczki. Od pierwszego spotkania okazała mi sto procent zaangażowania i bardzo starała się by wszystko skończyło się z jak największą korzyścią dla mnie. Rzadko się spotyka takich prawników z powołania. http://www.skuteczny-adwokat.com/ Polecam tą stronę. Przez nią trafiłam na Panią Magdę.
Lukrecja
2018-01-24
Pani Magdalena Chróścielewska wyciągnęła mnie z nie lada kłopotów - nie dość, ze to naprawdę świetny prawnik, to jeszcze po prostu ciepła, życzliwa osoba. Od początku sprawy była w stu procentach zaangażowana żeby mi pomóc. Poświęciła mi całe mnóstwo swojego czasu i uwagi, a ja praktycznie niczym nie musiałam się martwić. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Gdyby nie pomoc Pani Magdy w tamtym okresie zupełnie nie wiem jak wyglądałoby moje teraźniejsze życie. Cieszę się, że na nią trafiłam.
Ogórkowy
2018-01-16
Wybór prawnika jest bardzo ciężki i nigdy nie wiedziałem jak dokonać tej właściwej decyzji. Rok temu przez znajomą trafiłem na kancelarie Pani Chróścielewskiej i jestem zachwycony. Od tamtej pory miałem okazję być ich klientem nie raz i zawsze wszystko było na najwyższym poziomie. Polecam.
Leipzig
2017-12-15
Do kancelarii trafiłem pierwszy raz skuszony pozytywnymi komentarzami w sieci - nie zawiodłem się. W kancelarii pracuje naprawdę mnóstwo bardzo dobrych, zaangażowanych prawników, a ceny usług są na bardzo rozsądnym poziomie. Teraz wiem, że jeśli zajdzie potrzeba będę tam chodził.
Kazia
2017-12-10
Witam, według mnie najlepsza kancelaria w całej Łodzi. Bardzo miła, taka wręcz rodzinna atmosfera, a ceny naprawdę umiarkowane. Polecam.
Kanalia
2017-11-28
Świetna kancelaria - jak dla mnie są bezkonkurencyjni. Prowadzili już dwie moje sprawy i wiem, że gdyby kiedyś jeszcze zaszła potrzeba zwrócę się właśnie do nich. Mają niesamowite podejście do klienta.
Maciek
2017-11-19
Kancelaria Pani Chróścielewskiej jest bardzo dobra. Szczerze wszystkim Polecam. Nigdy jeszcze mnie nie zawiedli.
Piotr
2017-10-31
W sprawie o alimenty są niezastąpieni. To najlepsza kancelaria z Łodzi z jaką miałem okazję współpracować. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za pomoc.
Joanna
2017-10-25
Prawnicy z tej kancelarii prowadzili moją sprawę o ograniczenie władzy rodzicielskiej ojca. Ojciec dziecka jest alkoholikiem i jest agresywny dlatego nie chcę aby syn wychowywał się w jego towarzystwie. Bardzo mi pomogli - głównie ze względu na swój profesjonalizm i rzetelne podejście.
Anna
2017-10-18
W sprawie o podwyższenie alimentów, prawnicy z kancelarii mecenas Chróścielewskiej zachowali się wzorcowo. Świetna reprezentacja, moc argumentów - wszystko poszło zgodnie z planem.
Grażyna Kownacka
2017-10-10
Nigdy nie myślałam, że będę musiała się z byłym mężem tak użerać o alimenty. A jednak. Dzięki pomocy prawników z kancelarii pani mecenas stało się to łatwiejsze. Sama bym sobie na pewno tak nie poradziła.
Bożena W.
2017-09-08
Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii. Przed rozwodem orientowałam się w cenach na rynku prawniczym i zdecydowanie wyszłam na tej współpracy korzystnie. Wszystko przebiegło sprawnie, a prawnik, który prowadził moją sprawę był bardzo miły i profesjonalny. Polecam.
Marzena
2017-08-28
Bardzo dobra Kancelaria. Prowadzona sprawa dotyczyła rozwodu z orzekaniem o winie. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie za co bardzo dziękuję. Z tego co widziałam Kancelaria Pani Magdaleny Chróścielewskiej prowadzi sprawy główne rodzinne i naprawdę są w tej dziedzinie świetnymi specjalistami.
Katarzyna
2017-08-21
Polecam z czystym sumieniem Kancelarię Pani Magdaleny Chróścielewskiej. Fachowa rzetelna kancelaria. Godna Polecenia na każdym etapieprowadzenia sprawy. Natychmiastowy kontakt telefoniczny jak i elektroniczny jest profesjonalna w każdym wypadku. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, a to bardzo rzadkie. Naprawdę Polecam.
Cicha
2017-08-14
Jestem im niesamowicie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobili w związku z moim rozwodem. Po wielu latach zdecydowałam się opuścić człowieka, który był domowym tyranem i miał ogromny wpływ na mnie. Okazali mi wsparcie psychiczne i ograniczyli do minimum konieczność kontaktów z nim. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, zdecydowałabym się na to dużo wcześniej.
Andrzej
2017-07-31
Moja sprawa strasznie się ciągnęła, kiedy prowadził ją inny adwokat. Kiedy ta kancelaria wzięła ją w swoje ręce, nagle okazało się, że wszystko można załatwić sprawnie i szybko, a cenowo wcale nie trzeba wykańczać klienta. Nie dziwię się, że mówi się, że są w Łodzi najlepsi.
Wanda
2017-07-21
Rzetelna kancelaria. Korzystałam z ich usług na początku tego roku, kiedy rozwodziłam się z mężem. Moja sprawa była utrudniona, ponieważ w trakcie załatwiania wszystkich formalności nie było mnie w Polsce. Większość możliwych spraw załatwili za mnie, dzięki czemu musiałam przyjechać jedynie na rozprawę sądową. Idą na rękę klientom, co bardzo się ceni.
Gracia
2017-07-09
Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług świadczonych przez mecenasów z tej kancelarii. Pomogli mi kiedy nowy właściciel lokalu, który wynajmowała moja firma, usiłował pozbyć się nas jeszcze przed końcem okresu wypowiedzenia. Dobrzy specjaliści w swojej dziedzinie z biegłą znajomością przepisów.
Rewers
2017-06-24
W przeciwieństwie do wielu innych kancelarii, pracuje tam zespół młodych prawników, którzy naprawdę są bardzo mocno zaangażowani w swoją pracę i każdą sprawę. Miałam przyjemność współpracy z tą kancelarią przy moim rozwodzie. Okazali ogromny profesjonalizm wycenie i ustaleniu składu majątku, dzięki czemu mój były już mąż nie nabił mnie w butelkę przy podziale majątku.
Weronika
2017-06-14
Wybrałam tę kancelarię z uwagi na pozytywne opinie o nich, jakie znalazłam na forach. Bardzo szybko odpowiadają na maile z zapytaniami, które im przesyłałam w trakcie trwania mojej sprawy rozwodowej. Z tego co się orientowałam, ceny u nich są bardzo atrakcyjne, w porównaniu do tego, ile może zażyczyć sobie konkurencja.
Kaśka
2017-06-05
Polecam ich w szczególności do przypadków beznadziejnych, jeśli mi pomogli, to pomogą każdemu. Z ich pomocą udało się załatwić wszystkie sprawy dotyczące podziału majątku i opieki nad dziećmi, pomimo trudności, jakie sprawiał mój mąż. Pełni zrozumienia i profesjonalizmu.
Fionka
2017-03-28
Skorzystałam z usług tej kancelarii 2 lata temu, przy sprawie spadkowej po teściu. Cała sytuacja była dość skomplikowana, bo wiązał się z nią długoletni konflikt z pierwszą żoną, która nagle przypomniała sobie o nieruchomości. Dzięki pomocy prawnika z tej kancelarii udało nam się sprawnie wszystko załatwić, bardzo pomogli przy formalnościach.
RobertS.
2017-03-27
Adwokat z kancelarii Pani Chróścielewskiej pomógł nam przy sprawie spadkowej po Teściu. Otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie przy załatwianiu wszystkich formalności. Szczerze Polecam wszystkim, którzy muszą zmierzyć się z tego typu problemami.
Marta
2017-03-21
W kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej zostałam bardzo miło przyjęta. Przede wszystkim prawnicy mają wiedzę ogromną i to słychać. Sprawa spadkowa przeprowadzona na najwyższym możliwym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.
piotr
2017-03-13
Bardzo się cieszę, że do nich trafiłem. W walce o alimenty to ja byłem górą. Jestem za to wdzięczny, bo żona chciała ze mnie zedrzeć ostatnie pieniądze. Pozdrawiam świetnych prawników.
Edyta
2017-02-13
Fachowa obsługa na każdym szczeblu sprawy. Od pierwszego spotkania czułam się profesjonalnie traktowana. Świetny kontakt zarówno telefoniczny, jak i na spotkaniach na żywo. Reprezentacja przed sądem faktycznie na najwyższym poziomie. Ja mogę śmiało Polecić innym.
Roberto
2017-01-31
Jeśli planujesz rozwód (lub nie planujesz ale tak wyjdzie) to musisz mieć dobrego prawnika. Ja Polecam kancelarię pani adwokat Chróścielewskiej - super reprezentacja przed sądem.
ozo
2017-01-19
Kiedy dla mnie spadek okazał się czarną magią, koleżanka Poleciła mi tą kancelarię. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie do nich, bo bardzo mi pomogli.
Nikola Dąbrowska
2017-01-17
Polecam. Nie tylko tym, którzy planują się rozwodzić. Dobra kancelaria w samym sercu Łodzi. Bardzo dobry kontakt, między innymi dlatego Polecam.
lidia
2017-01-12
Bardzo dobra kancelaria. Dzięki nim się rozwiodłam bez komplikacji. Czeka mnie jeszcze sprawa o podwyższenie alimentów, ale wiem, że z tym też sobie poradzą.
Piotrek
2016-12-31
Polecam.! Sprawy spadkowe rozwiązane praktycznie od ręki. Wszystko świetnie wytłumaczone. Jeśli będzie jeszcze kiedyś taka potrzeba, to na pewno do nich wrócę.
anja c
2016-12-07
Jeśli macie w planach rozwód, to jest to najlepsza kancelaria, ja z ich pomocą załatwiłam to raz dwa. Jestem zadowolona z takiej obsługi i Polecam wszystkim.:)
Matka
2016-11-28
Kiedy mój były mąż chciał odebrać mi dziecko, walczyłam z pomocą tej kancelarii. Udało się, a sukces ten zawdzięczam tylko i wyłącznie tym świetnym prawnikom. Brawo dla nich i dziękuję bardzo za pomoc.
Karol
2016-11-20
Prawnicy z tej kancelarii pomagali mi w sprawie w związku z zaprzeczeniem ojcostwa, kiedy moja była dziewczyna próbowała mnie wrobić w dziecko. Muszę przyznać - uratowali mnie, moją godność i mój portfel.;)
Era
2016-11-07
Mój mąż nie chciał się zgodzić na rozwód. Powiedział, że on nie dopuszcza do siebie w ogóle takiej opcji. Myślałam, że w tej sytuacji nie mam już nic do powiedzenia, dopóki z Polecenia koleżanki nie trafiłam do kancelarii Pani Mecenas Chróścielewskiej. Tam wytłumaczono mi krok po kroku, co mam dalej robić. I udało się.:)
Anka
2016-10-27
Od A do Z przeprowadzili mojego męża przez proces wydziedziczenia swojego ojca - alkoholika. Polecam wszystkim, którzy tak, jak ja nie mają żadnego pojęcia o prawie. Mogę powiedzieć, że się mną dobrze zaopiekowali. ;)
Gabi
2016-10-25
Najlepsza kancelaria prawna w Łodzi. Reprezentacja przed sądem wzorcowa. Doradztwo na najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc przy eksmisji. :)
Martusia
2016-10-10
Jeśli szukacie kogoś dobrego do rozwodu to świetnie trafiliście. Pani mecenas Chróścielewska i cały zespół jej prawników świetnie doradzą, a w razie potrzeby będą też reprezentować przed sądem. Sama korzystałam kilka lat temu i wróciłabym na pewno, gdyby była taka potrzeba.
Francesco
2016-09-30
Z reguły nie ma rozwodu bez dobrego prawnika. Dokładnie dlatego trafiłem do tej kancelarii. I nie żałuję. Dzięki ich pomocy udało mi się dogadać z byłą żoną i rozwiedliśmy się na pokojowej stopie. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy.
Beata
2016-09-19
Jeśli planujecie rozwód to zgłoście się do tych prawników. Ja ich poprosiłam o pomoc kiedy mąż oznajmił mi, że wyprowadza się do innej kobiety. Dzięki nim rozwód odbył się z orzeczeniem winy i mimo tego, że takie sytuacje są bardzo bolesne, to otrzymałam chociaż odpowiednie odszkodowanie za to wszystko. Polecam i dziękuję.
Stefan
2016-09-08
Bardzo dobra kancelaria. Dobrze wspominam współpracę. Pomagali mi w sprawie spadkowej. Zajęli się nią konkretnie, wszystko przebiegło sprawnie, poprowadzili to za mnie i nie musiałem niczym się przejmować.
Joanna
2016-08-09
Moim zdaniem nie ma w Łodzi lepszej kancelarii od rozwodów niż ta :) Tym bardziej, że mój rozwód obejmował również orzeczenie winy. Prawnicy z kancelarii mecenas Chróścielewskiej bardzo mi pomogli i dzięki nim wygrałam sprawę z nieuczciwym mężem :)
Lola
2016-07-31
Polecam tę kancelarię bardzo serdecznie. Prawnicy z tej kancelarii pomagali mi walczyć z nieuczciwymi najemcami. Mają wiedzę, są bardzo rzetelni, a przy okazji bardzo empatyczni. Piątka z plusem dla nich i Polecam innym.
Koteł
2016-07-29
Prawnicy pracujący w tej kancelarii wiedzą dokładnie o co w prawie chodzi.:) Żadna sprawa nie jest im obca. Dzięki nim mój rozwód okazał się łatwy i przyjemny. Pamietajcie, że dobry prawnik to podstawa.
Toliński
2016-07-25
Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii. Korzystałem z porady z zakresu prawa rodzinnego w czasie trwania rozwodu i poprosiłem tez o reprezentacje przed sadem. Warto się do nich zgłosić z każda sprawa, nawet najbardziej skomplikowaną. Na pewno sobie poradzą.
Anna P.
2016-07-14
Polecam z czystym sumieniem! Kancelaria naprawdę na wysokim poziomie. Prawnicy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Zgłosiłam się do nich po poradę prawną przed podpisaniem umowy przedwstępnej sprzedaży domu. Dzięki nim wszystko przebiegło bez problemów. Jestem bardzo zadowolona.
Emka
2016-02-22
Naprawdę warto postawić na renomę i doświadczenie kancelarii zespołu prawników, którzy pracują pod kierunkiem p. Magdaleny Chróścielewskiej. W kwestiach związanych z uregulowaniem spraw spadkowych nie mają sobie równych. Mój przykład pokazał, że nawet zawiłe historie rodzinne i dobra, jakie przechodzą z pokolenia na pokolenia można uporządkować zgodnie z prawem i ... oczekiwaniami. A z tym przecież bywa różnie...Dziękuję za pomoc.
Sandra
2016-01-08
Zdecydowanie najbardziej skuteczna kancelaria adwokacka w Łodzi. A Pani Magdalena to ciepła osoba, która zawsze przedstawi najlepsze rozwiązanie. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się wygrać sprawę o dyskryminację w pracy. Kolega, który mnie prześladował został zwolniny, a ja mogę cieszyć się spokojem.
Henryk
2015-11-14
Potrzebowałem pomocy prawnej w kwestii wniesienia powództwa o eksmisję lokatorów, którzy wynajmowali u mnie w kamienicy mieszkanie, bo przez prawie rok nie płacili czynszu, dewastowali mieszkanie etc. Żadne pisma i osobiste interwencje nie przynosiły efektu. Dopiero z pomocą Kancelarii Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej udało się ten temat załatwić. Mogę potwierdzić, że jest to renomowana i kancelaria.
Weronika
2015-10-28
Potrzebowałam pomocy przy sprostowaniu świadectwa pracy i kogoś zaufanego, kto zrobi to w moim interesie. Dzięki znajomym trafiłam do Kancelarii prawnej p. Magdaleny Chróścielewskiej. I nie żałuję, bo to osoba z dużym doświadczeniem i bardzo empatyczna.
Viola
2015-10-23
Chciałam mieć dobrze przygotowaną umowę w kwestii wynajmowanego przeze mnie lokalu handlowo-usługowego. Kilku klientów już sprawiło mi kłopot z tego tytułu, więc chciałam się dobrze zabezpieczyć. W tej kwestii pomogła mi p. mecenas Chróścielewska. Skorzystałam z jej wieloletniego doświadczenia i nie jestem spokojniejsza o prawne zabezpieczenie sowich interesów.
Gabrysia
2015-10-19
Miałam problem przy zniesieniu współwłasności. Ja niestety nie jestem zbyt obeznana w tych kwestiach dlatego też zdecydowałam się na pomoc profesjonalisty jakim jest Pani Mecenas. Teraz wiem, ze bez niej bym sobie nie poradziła. Dzięki jej pomocy sprawa przebiegłą szybko i bez kłopotów.
Martyna W.
2015-09-02
Potrzebowałam odpowiednio sformułowanego pod kątem prawnym pisma w sprawie odwołania się od - moim zdaniem niesłusznej - decyzji Urzędu Skarbowego -w kwestii naliczenia mi dodatkowego podatku z tytułu sprzedaży jednej z nieruchomości. Sprawa oczywiście nie skończyła się na jednym piśmie, ale dzięki skutecznej pomocy Pani Magdaleny Chróścielewskiej i innych prawników z kancelarii udało się ją doprowadzić do finału korzystnego dla mnie. Jeśli ktoś boryka się z podobnymi problemami z prawa podatkowego, to polecam panią mecenas.!
Krystyna
2015-08-17
Miałam problem z odzyskaniem należności od mojego eks- wspólnika. Razem prowadziliśmy sklep, ale okazało się, że myśli tylko o tym, jak mnie oszukać na zyskach. Zwróciłam się więc o pomoc do p. Magdaleny Chróścielewskiej. Dzięki zaangażowaniu i skuteczności P. Mecenas odzyskałam swój zarobek, choć lekko nie było...
Eliza
2015-08-17
Przez moją słabą znajomość podatków od nieruchomości wpadłam w niewielkie kłopoty. Jednak gdyby nie wiedza i umiejętności Pani Mecenas nie poradziła bym sobie z tym sama. To zdolna kobieta.
Błażej
2015-05-14
Na stronie kancelarii znalazłem, napisane z dużą starannością, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące eksmisji. Wstępne informacje już posiadam, więc wiem z czym zgłosić się do pani Magdaleny Chróścielewskiej.
Marta
2015-05-13
Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o pani Magdalenie Chróścielewskiej, między innymi, że jest sumienna, zawsze przygotowana i staranna.
Pokaż więcej

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Kościuszki 98 lok. 5
90-442 Łódź, woj. łódzkie